Aslı Arslan «Sokak Nöbetçileri»

«SOKAK NÖBETÇİLERİ» asliaarslanYazar(lar) Aslı Arslan
Kategori(ler) Aşk, Dram, Aksiyon
Yıl 2023
Sayfa 720

OKU KITAP INDIR

Sokak Nöbetçileri kitabı için yayınlanan açıklama ve basıl bülteni

“Aslı Arslan’ın ‘Sokak Nöbetçileri’ adlı kitabı, sizi sürükleyici bir fantastik maceraya davet ediyor. Bu kitap, insanüstü varlıklar olan epiklerin dünyasında geçen bir hikaye sunuyor. Epiklerin acımasız güçleri altında ezilen insanlar, hayatta kalmak için son bir umutla direniyorlar.

Ana karakterimiz David Charleston, babasının ölümünden sorumlu olan epik Steelheart’i öldürme kararı alır. Bu tehlikeli göreve girişirken, Sokak Nöbetçileri adı verilen bir grup direnişçiyle tanışır. David, bu ekip içinde Steelheart’i alt etmek için gereken bilgiyi bulmaya çalışırken, hem epiklerle mücadele etmeli hem de kendi içindeki gücü keşfetmelidir.

‘Sokak Nöbetçileri,’ heyecan dolu bir dünyada epiklerle insanlar arasındaki mücadeleyi sürükleyici bir şekilde anlatıyor. Aslı Arslan’ın akıcı üslubu ve karakter derinliği, okuyucuları bu fantastik serüvene çekiyor. Eğer epiklerin dünyasına adım atmak ve cesur kahramanların macerasına katılmak istiyorsanız, ‘Sokak Nöbetçileri’ tam size göre bir kitap.”


Aslı Arslan «Sokak Nöbetçileri» kitabını El-Kitap.org adresinden can ücretsiz türkçe PDF|MOBI|EPUB indir veya online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) veya iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne hakkında olduğunu daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Özet ve hazırladığımız kitap hakkında ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Aslı Arslan «Sokak Nöbetçileri» ücretsiz PDF E-kitap indir

PDF

Aslı Arslan «Sokak Nöbetçileri» online kitap pdf türkçe oku

Rate article