So-Youn Yang «Türkler İçin Korece 1»

So-Youn Yang «Türkler İçin Korece 1» pdf indirYazar(lar) So-Youn Yang
Kategori(ler) Eğitim
Yıl 2009
Sayfa 182

Türkler İçin Korece 1 kitabı için yayınlanan açıklama ve basıl bülteni

Bu kitap özellikle Türkiye’de bulunan Türklerin Korece öğrenmesi için kaleme alınmıştır. Her bölümdeki diyaloglar özellikle Kore kültürünü yansıtmak amacıyla hazırlanmış ve ayrıca diyaloglarda da öğrencilerin yabancılık hissetmeyecekleri temaların kullanılmasına özen gösterilmiştir.
Aslında bu kitapta sözlük ihtiyacını azaltmak ve daha rahat bir kullanım için kelimeler ve cümle kuruluşlarında gerekli olan açıklamalara tek tek yer verdim. Aynı zamanda aynı kelimeler çeşitli cümleler içinde defalarca kullanılmaktadır. Bu kitabı hazırlarken özellikle öğrencilerin en üst seviyede yararlanabilmeleri için gayret ve özen gösterdim. Umuyorum ki bu kitap aracılığıyla iki halk arasındaki dostluk ilişkileri de anlayış ilkesi içinde daha da pekişip ilerler.
Bu kitabı basıncaya kadar yardım eden Türk Kore Kültür İletişim Derneği ile kitabı hazırlamaya yardım eden Ankara Üniversitesi Korece Hocası Yrd. Doç. Ertan Gökmen ve Erciyes Üniversitesi Korece Hocası Göksel Türközü’ne teşekkür etmeyi bir borç bilirim. Ayrıca kitabın basımına katkıda bulunan Korea Foundaition’a da teşekkürler. Her şey için aileme ve Rabbime şükrediyorum.
S. Y. Yang


So-Youn Yang «Türkler İçin Korece 1» kitabını El-Kitap.org adresinden can ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir veya online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) veya iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne hakkında olduğunu daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Özet ve hazırladığımız kitap hakkında ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

So-Youn Yang «Türkler İçin Korece 1» ücretsiz PDF E-kitap indir

PDF