Osho «Sırlar Kitabı Kendini Anlamanın Anahtarı»

«Sırlar Kitabı Kendini Anlamanın Anahtarı» Osho pdf indirYazar(lar) Osho
Kategori(ler) Kişisel Gelişim, Eğitim
ISBN 9786050204605
Yıl 2015
Sayfa 1080
OKU KITAP INDIR

Sırlar Kitabı Kendini Anlamanın Anahtarı kitabı için yayınlanan açıklama ve basıl bülteni

Osho’nun etkileyici eseri “Sırlar Kitabı Kendini Anlamanın Anahtarı”, çağdaş bir yaklaşımla içsel dönüşüm ve meditasyonun önemini vurguluyor. Bu kitap, Vigyan Bhairav Tantra’da anlatılan 112 meditasyon yöntemini günümüze uyarlayarak, okuyuculara içsel keşif yolculuğuna çıkmaları için rehberlik ediyor.

Osho’nun sıradışı bakış açısıyla, günlük yaşamın getirdiği duygusal zorluklarla başa çıkmak için pratik çözümler sunuyor. Sevgi, bağlılık, öfke, nefret gibi duygular üzerinde kontrol sağlamak için meditasyonun gücünü vurguluyor. Okuyuculara, daha derin bir yaşam deneyimi ve içsel huzur arayışlarında yardımcı olmak için, sadece bir istekle başlamaları gerektiğini hatırlatıyor.

Osho, yirminci yüzyılın en etkileyici ruhani öğretmenlerinden biri olarak tanınıyor ve iç dönüşüm bilimine yaptığı katkılarla dünya çapında tanınıyor. “Sırlar Kitabı Kendini Anlamanın Anahtarı”, Osho’nun derin bilgeliği ve ilham verici öğretileriyle dolu bir başyapıt olarak, okuyucuları içsel keşif yolculuğuna çıkmaya davet ediyor.


Osho «Sırlar Kitabı Kendini Anlamanın Anahtarı» kitabını El-Kitap.org adresinden can ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir veya online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) veya iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne hakkında olduğunu daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Özet ve hazırladığımız kitap hakkında ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Osho «Sırlar Kitabı Kendini Anlamanın Anahtarı» ücretsiz PDF E-kitap indir

PDF

Osho «Sırlar Kitabı Kendini Anlamanın Anahtarı» online kitap pdf türkçe oku