Douglas Stuart «Shuggie Bain»

«Shuggie Bain» Douglas Stuart pdf indirYazar(lar) Douglas Stuart
Kategori(ler) Roman
ISBN 978-0802148049
Yıl 2023
Sayfa 448
OKU KITAP INDIR

Название kitabı için yayınlanan açıklama ve basıl bülteni

Glasgow’un sert ve yoksul sokaklarında, bir annenin umutsuz mücadelesi ve bir oğlunun inanılmaz dayanışmasıyla dolu, etkileyici bir hikayeye hazır mısınız? Douglas Stuart’ın çarpıcı romanı “Shuggie Bain”, sizi içine çeken bir aile destanı sunuyor.

Orta yaşlı ve alımlı Agnes Bain, müstakil bir ev sahibi olma ve istediğini alabilme hayalleriyle doludur, ancak aldatılan bir eş ve üç çocuğuyla harap olmuş bir madenci kasabasında yaşamaktadır. Agnes’in yavaş yavaş alkol batağına saplanmasıyla birlikte, çocukları onu kurtarmak için çırpınırken bir bir terk ederler. Tek umudu, en küçük oğlu Shuggie’dir.

Farklılıklarıyla dikkat çeken Shuggie, annesinin iddialı hayallerini paylaşırken, aynı zamanda toplumun acımasız eleştirilerine ve madenci çocuklarının zorbalığına maruz kalır. Agnes’i kurtarmak için mücadele eden Shuggie, aile bağlarının ve sevginin ne kadar derin olduğunu keşfeder.

Douglas Stuart’ın “Shuggie Bain” adlı romanı, yoksulluğun, aşkın ve ailenin sınırlarını sorgulayan sarsıcı bir eserdir. Bağımlılık, cesaret ve sevgi gibi evrensel temaları işlerken, umudun asla kaybolmadığını gösterir.

Bu roman, içten ve duyarlı bir anlatımla okuyucuları şaşırtırken, yıkıcı tutkuların ve aile bağlarının karmaşıklığını inceler. Douglas Stuart’ın etkileyici üslubu ve karakterler arasındaki derin ilişkiler, “Shuggie Bain”i unutulmaz bir okuma deneyimi haline getiriyor.


Douglas Stuart «Shuggie Bain» kitabını El-Kitap.org adresinden can ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir veya online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) veya iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne hakkında olduğunu daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Özet ve hazırladığımız kitap hakkında ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Douglas Stuart «Shuggie Bain» ücretsiz PDF E-kitap indir

PDF

Douglas Stuart «Shuggie Bain» online kitap pdf türkçe oku