Sezai Karakoç «Diriliş Neslinin Amentüsü»

Sezai Karakoç «Diriliş Neslinin Amentüsü» pdf indirYazar(lar) Sezai Karakoç
Kategori(ler) Felsefe
Yıl 2012
Sayfa 68

OKU KITAP INDIR

Diriliş Neslinin Amentüsü kitabı için yayınlanan açıklama ve basıl bülteni

Diriliş Neslinin Amentüsü adlı eser Sezai Karakoç’un İslam’ın dirilmesi gerektiğini ve nasıl bir yol ve yordam izlenmesini gerektiğini anlatan bir kitaptır. Kitapta insanların yapması gerekenler, yetişmesi gereken nesil anlatılır. Toplumdaki bozukluklarla birlikte, diğer güçlü devletlerin oluşturduğu akımlardan bahsedilir. Örneğin: kapitalizm, sosyalizm gibi… Kitapta Sezai Karakoç’un şu ifadesi çok güzeldir : Günün adamı değil “dem”in adamı olmak. Kitabında bunların gereklerini anlatır. Sezai Karakoç kendinin, bir diriliş eri olduğuna inanır ve bir diriliş cephesi bulunduğuna, kendinin de o cephede bir savaş adamı olduğuna, ya da olması gerektiğine inanır.


Sezai Karakoç «Diriliş Neslinin Amentüsü» kitabını El-Kitap.org adresinden can ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir veya online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) veya iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne hakkında olduğunu daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Özet ve hazırladığımız kitap hakkında ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Sezai Karakoç «Diriliş Neslinin Amentüsü» ücretsiz PDF E-kitap indir

PDF

Sezai Karakoç «Diriliş Neslinin Amentüsü» online kitap pdf türkçe oku