Julie James «Şeytan Tüyü»

«Şeytan Tüyü» Julie JamesYazar(lar) Julie James
Kategori(ler) Aşk
ISBN 9786055358761
Yıl 2015

OKU KITAP INDIR

Şeytan Tüyü kitabı için yayınlanan açıklama ve basıl bülteni

Julie James’in “Şeytan Tüyü” adlı romanı, heyecan dolu bir suç ve romantizm karışımıyla okuyucularını koltuklarına kilitlemeye hazır. Chicago’da geçen bu hikaye, savcı yardımcısı Cameron Lynde ile Özel Ajan Jack Pallas’ın zorlu işbirliği üzerine kurulu.

Cameron Lynde, bir otel odasında işlenen bir cinayeti araştırmak için görevlendirilirken, karşısına yıllar önce kariyerini mahvetmiş olan Özel Ajan Jack Pallas çıkar. İkili, geçmişteki düşmanlıklarına rağmen birlikte çalışmak zorunda kalır ve bu durum komik, gerilim dolu ve romantik olaylara yol açar.

Julie James’in ustalıkla kurguladığı karakterler ve hikaye, okuyucuları başından sonuna kadar etkisi altına alacak. “Şeytan Tüyü”, suç, gizem ve romantizm seven okurlar için kaçırılmayacak bir fırsat sunuyor.


Julie James «Şeytan Tüyü» kitabını El-Kitap.org adresinden can ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir veya online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) veya iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne hakkında olduğunu daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Özet ve hazırladığımız kitap hakkında ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Julie James «Şeytan Tüyü» ücretsiz PDF E-kitap indir

PDF

Julie James «Şeytan Tüyü» online kitap pdf türkçe oku