Şehnaz Gülşen «Emanet Gelin»

Şehnaz Gülşen «Emanet Gelin» pdf indirYazar(lar) Şehnaz Gülşen
Kategori(ler) Roman
Yıl 2023
Sayfa 400

OKU KITAP INDIR

Emanet Gelin kitabı için yayınlanan açıklama ve basıl bülteni

İstanbul’un arsız Erkut’u, Mardin’in Barzan Ağa’sı…
Yaşadığı iki hayatı da parmağında çevirebilen Zalim Hezeroğlu.

Yaşadığı bu iki hayat nihayetinde başına bela olmuştu. Belası da Emanet bir gelindi.
Güzel, uysal, günahkâr, Berçem Dağdelen. Kimsesiz Berçem düğün günü kocasının ölümüyle kayınbiraderiyle evlendirilmiş ve böylece bir darbe daha almıştı. Nelerle karşılaşacağını bilmeyen Berçem, nasıl bir hayat yaşayacağından habersizce koparılmıştı doğduğu topraklardan.
Hayat ona zehir olacaktı. Bir günah keçisiydi o. Emanet edildiği zalim adamın ellerinde işkence altında bir ömür geçirecekti. Kocasının sevdiği kadınla aynı evde nefes alabilecek miydi?
Hayatı darmaduman olan Barzan, bir yanda sevdiği kadın, diğer yanda emanet karısıyla vereceği savaştan galip çıkabilecek miydi?


Şehnaz Gülşen «Emanet Gelin» kitabını El-Kitap.org adresinden can ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir veya online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) veya iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne hakkında olduğunu daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Özet ve hazırladığımız kitap hakkında ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Şehnaz Gülşen «Emanet Gelin» ücretsiz PDF E-kitap indir

PDF

Şehnaz Gülşen «Emanet Gelin» online kitap pdf türkçe oku

Rate article