Çetin Çetintaş «Sarı Çiçeği Koklayan Kedi»

«Sarı Çiçeği Koklayan Kedi» Çetin Çetintaş pdf indirYazar(lar) Çetin Çetintaş
Kategori(ler) Eğitim, Kişisel Gelişim
ISBN 9786052874882
Yıl 2020
Sayfa 120

Sarı Çiçeği Koklayan Kedi kitabı için yayınlanan açıklama ve basıl bülteni

“Sarı Çiçeği Koklayan Kedi” metni, insanın hayatındaki seçimler ve yaşadığı deneyimler üzerine derin bir düşünce serüvenine davet ediyor. Metin, hayatın her aşamasında bulunduğumuz noktadan başka bir yerde olmayı beklemediğimizi ve yaptığımız her eylemin sonuçlarından farklı bir şey beklememiz gerektiğini vurguluyor. Bu düşüncelerle, okuyucuya hayatın akışı ve kişisel gelişim üzerine derinlemesine bir düşünme fırsatı sunuyor.

Kitap, zamanın her noktasının kesiştiği yerde, yanlışın doğrusunu aramadığı bir alanı keşfetmeye yönlendiriyor. Metin, kusurun ve yanlışların olduğu kadar, bunların geride kalmadığı ve yaşamın sürekli bir gelişim ve değişim içinde olduğu gerçeğine odaklanıyor.

“Sarı Çiçeği Koklayan Kedi” okuyucuya, hayatın karmaşıklığını ve derinliklerini keşfetme yolculuğunda eşlik ediyor. Metin, içsel keşif ve kişisel büyüme üzerine derinlemesine bir düşünme fırsatı sunarken, aynı zamanda insanın yaşamı ve deneyimleri üzerine yeni bakış açıları kazandırıyor.


Çetin Çetintaş «Sarı Çiçeği Koklayan Kedi» kitabını El-Kitap.org adresinden can ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir veya online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) veya iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne hakkında olduğunu daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Özet ve hazırladığımız kitap hakkında ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Çetin Çetintaş «Sarı Çiçeği Koklayan Kedi» ücretsiz PDF E-kitap indir

PDF