Sara Cate «Praise»

Sara Cate «Praise» pdf indirYazar(lar) Sara Cate
Kategori(ler) Roman
Yıl 2023
Sayfa 368

Praise kitabı için yayınlanan açıklama ve basıl bülteni

“İYİ BİR KIZDI AMA YANLIŞ ADAMA ÂŞIK OLMUŞTU.”

Ona değer vermeyen ve duygusal olarak sürekli yıpratan erkek arkadaşından ayrılan Charlotte Underwood yapayalnız kalmış, kendine olan güvenini yitirmiştir. Ta ki yolu yakışıklı ve zengin patronu Emerson Grant ile kesişene kadar…

Emerson, Charlotte ile ilk karşılaşmasında yaşanan yanlış anlaşılmayı telafi etmek için ona bir iş teklifinde bulunur ve Charlotte’ın hayatı o günden itibaren değişir. Emerson ile geçirdiği sürede kendini tanıyan Charlotte artık ne istediğinden emindir. Herkese ve her şeye rağmen Emerson Grant ile hayatını geçirmek tek amacı olmuştur.

“Söz konusu umut etmek olduğunda şimdiye kadar dersimi almış olmalıydım. Hepsinin sonu hayal kırıklığıyla bitmişti.”

“ONUNLA OLMAK İÇİN NE KADAR İLERİYE GİDEBİLECEKTİ?”

Uyarı: 18 yaş ve üzeri okurlar için uygundur.


Sara Cate «Praise» kitabını El-Kitap.org adresinden can ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir veya online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) veya iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne hakkında olduğunu daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Özet ve hazırladığımız kitap hakkında ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Sara Cate «Praise» ücretsiz PDF E-kitap indir

PDF