Samantha James «McBride Ailesi Serisi 1 – Akşam Yıldızı»

Samantha James «McBride Ailesi Serisi 1 - Akşam Yıldızı» pdf indirYazar(lar) Samantha James
Kategori(ler) Roman
Yıl 2011
Sayfa 320

OKU KITAP INDIR

McBride Ailesi Serisi 1 – Akşam Yıldızı kitabı için yayınlanan açıklama ve basıl bülteni

BİR ERKEK HER ŞEYİ KAYBEDECEĞİNİ BİLE BİLE BÜTÜN KALBİNİ VEREREK YENİDEN SEVEBİLİR Mİ?

Kaderin zalim bir cilvesi Simon Blackwell’in hayatını onarılmaz biçimde değiştirdi. Yoğun tutkuların adamı, bozkırın vahşi doğasını kendine sığınak edip bütün dünyayla bağlantısını keserek, duygu ve arzularını sonsuza kadar yadsımaya kararlıydı. Ama insanın aklını başından alacak kadar güzel bir yabancı, adamın karşı durmaya yemin ettiği cinsel güdülerini harekete geçirdi. Simon Blackwell hiçbir kadının onu cezbedebileceğine inanmıyordu.

Annabel McBride dışında… hiçbir kadın.


Samantha James «McBride Ailesi Serisi 1 – Akşam Yıldızı» kitabını El-Kitap.org adresinden can ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir veya online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) veya iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne hakkında olduğunu daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Özet ve hazırladığımız kitap hakkında ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Samantha James «McBride Ailesi Serisi 1 – Akşam Yıldızı» ücretsiz PDF E-kitap indir

PDF

Samantha James «McBride Ailesi Serisi 1 – Akşam Yıldızı» online kitap pdf türkçe oku