Salih Suruç «Kainatın Efendisi Peygamberimizin Hayatı»

Salih Suruç «Kainatın Efendisi Peygamberimizin Hayatı» Yazar(lar) Salih Suruç
Kategori(ler) Din
Yıl 2022
Sayfa 848

OKU KITAP INDIR

Kainatın Efendisi Peygamberimizin Hayatı kitabı için yayınlanan açıklama ve basıl bülteni

Günümüzde insanlığın asıl ızdırabı, kâinatın efendisi Hz. Muhammed’i (a.s.m.) tam mânâsı ile tanımamak, hakîkî şahsiyetini bilmemek ve getirdiği hayat bahşeden esaslara aşk ve şevk içinde kucak açmamaktan ileri gelmektedir. Dünyanın manevî sarsıntısı da, sıkıntısı da, anarşi ve huzursuzluk içinde bocalayışı da bundan doğmaktadır.
Onu (a.s.m.) anlamadıkça, sevmedikçe ve hayat bahşeden prensiplerini kendisine rehber edinmedikçe de insanlığın bu sıkıntı, sarsıntı ve buhrandan kurtulması mümkün değildir.
İnsanlık onu anlamak zorundadır!
Dünya Siyer Ödülü Birincisi bu eserimiz, onun (a.s.m.) bir nebze olsun anlaşılmasına vesile olacaksa kendimizi bahtiyar addedeceğiz.


Salih Suruç «Kainatın Efendisi Peygamberimizin Hayatı» kitabını El-Kitap.org adresinden can ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir veya online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) veya iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne hakkında olduğunu daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Özet ve hazırladığımız kitap hakkında ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Salih Suruç «Kainatın Efendisi Peygamberimizin Hayatı» ücretsiz PDF E-kitap indir

PDF

Salih Suruç «Kainatın Efendisi Peygamberimizin Hayatı» online kitap pdf türkçe oku