Orhan Pamuk «Saf ve Düşünceli Romancı»

«Saf ve Düşünceli Romancı» Orhan Pamuk pdf indirYazar(lar) Orhan Pamuk
Kategori(ler) Roman, Edebiyat, Deneme-İnceleme
ISBN 978-975-08-3680-0
Yıl 2017
Sayfa 124
OKU KITAP INDIR

Saf ve Düşünceli Romancı kitabı için yayınlanan açıklama ve basıl bülteni

Orhan Pamuk’un “Saf ve Düşünceli Romancı” adlı kitabı, yazarın 2009 sonbaharında Harvard Üniversitesi’nde verdiği Charles Norton konferanslarını içermektedir. Bu konferanslar, romancılık üzerine derinlemesine düşünceler ve yazarın kırk yıllık roman okurluğu ve otuz beş yıllık roman yazarlığı deneyimlerini paylaştığı altı oturumdan oluşmaktadır.

Kitap, romancılara yöneltilen sıkça sorulan soruları ve roman yazarlığının sanatını tartışmakta ve okurlara bir iç bakış sunmaktadır. Pamuk, romanların ikinci hayatlar olduğunu ve bu eserlerin dünyadaki en saygın yaratıcılarını ağırlayan bir platform olduğunu belirtir. Romancının deneyimlerinden edindiği bilgileri paylaşarak, edebiyatın ve sanatın derinliklerine doğru bir yolculuğa çıkarır.

“The Daily Telegraph” tarafından “büyüleyici” olarak nitelendirilen bu kitap, her romancının okuması gereken bir eserdir. Orhan Pamuk’un düşünceleriyle dolu olan “Saf ve Düşünceli Romancı”, roman okurları ve yazarları için ilham verici bir kaynaktır.


Orhan Pamuk «Saf ve Düşünceli Romancı» kitabını El-Kitap.org adresinden can ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir veya online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) veya iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne hakkında olduğunu daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Özet ve hazırladığımız kitap hakkında ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Orhan Pamuk «Saf ve Düşünceli Romancı» ücretsiz PDF E-kitap indir

PDF

Orhan Pamuk «Saf ve Düşünceli Romancı» online kitap pdf türkçe oku