Roger Fisher «Evet Boyun Eğmeden Anlaşmaya Varmak»

Roger Fisher «Evet Boyun Eğmeden Anlaşmaya Varmak»Yazar(lar) Roger Fisher
Kategori(ler) Kişisel Gelişim
Yıl 2023
Sayfa 350

Evet Boyun Eğmeden Anlaşmaya Varmak kitabı için yayınlanan açıklama ve basıl bülteni

Roger Fisher’ın “Evet, Boyun Eğmeden Anlaşmaya Varmak” adlı kitabı, kişisel ve profesyonel yaşamda karşılaşılan uyuşmazlıkları etkili bir şekilde çözme yöntemlerini sunuyor. Harvard Müzakere Projesi’nin uzmanları tarafından geliştirilen bu metotlar, çatışmaların yapıcı bir şekilde ele alınmasına olanak tanırken, karşılıklı memnuniyet sağlayacak çözümlerin bulunmasını teşvik ediyor.

Kitap, müzakerelerde insanları problemden ayrı tutmayı, pozisyonlara değil, menfaatlere odaklanmayı, ortak çözümler geliştirmeyi ve zorlu müzakere durumlarında nasıl başarılı olunacağını detaylı bir şekilde işliyor. Siyasi, iş ve günlük yaşam uyuşmazlıklarını içeren geniş bir yelpazede uygulanabilir öneriler sunan eser, özellikle çatışmacı toplum yapısına sahip Türkiye gibi ülkelerdeki bireyler için hayati öneme sahiptir.

Kitap, müzakere süreçlerinde karşılıklı saygı ve demokratik prensipler ışığında ilerlemenin önemini vurgularken, bireylerin ve toplumların daha hesap verebilir ilişkiler kurmasına yardımcı olacak stratejiler önermektedir. “Evet, Boyun Eğmeden Anlaşmaya Varmak”, John Kenneth Galbraith ve Cyrus Vance gibi alanlarında uzman kişiler tarafından da yüksek övgülerle karşılanmıştır. Bu eser, müzakere süreçlerini başarıyla yönetmek isteyen herkes için değerli bir kaynak olarak öne çıkmaktadır.


Roger Fisher «Evet Boyun Eğmeden Anlaşmaya Varmak» kitabını El-Kitap.org adresinden can ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir veya online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) veya iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne hakkında olduğunu daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Özet ve hazırladığımız kitap hakkında ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Roger Fisher «Evet Boyun Eğmeden Anlaşmaya Varmak» ücretsiz PDF E-kitap indir

PDF