Rebecca L. Garcia «Gölgenin Öpücüğü»

Rebecca L. Garcia «Gölgenin Öpücüğü»Yazar(lar) Rebecca L. Garcia
Kategori(ler) Fantastik
Yıl 2023
Sayfa 368

Gölgenin Öpücüğü kitabı için yayınlanan açıklama ve basıl bülteni

Rebecca L. Garcia’nın kaleme aldığı “Gölgenin Öpücüğü”, okuyucuları derin gölgelerin hakim olduğu bir dünyaya çekiyor. Bu karanlık ve büyülü roman, erkek arkadaşının ölümüyle hayatı altüst olan Olivia’nın hikayesini anlatıyor. Olivia, loncanın koruması altında bir hayat sürdürürken, bu trajik olayı takiben kendini bir dizi tehlikeli ve gizemli olayın içinde bulur. Onu bekleyen sırlar ve gerçekler, Olivia’nın hayatını tehdit ederken, genç kadın kendini bir vampirin elinde, insanların köle ve yemek olarak kullanıldığı Kâbuslar Şehri’ne götürülmüş bulur.

Olivia’nın başkalarının koruması altında geçen hayatından sonra dizginleri eline alması ve kanlı kaderinden kaçma mücadelesi, sürükleyici bir hikayenin merkezinde yer alıyor. Garcia, vampirlerle dolu bu gerçeküstü dünyada, tutku, ihanet ve sırlarla dolu bir macerayı ustalıkla işliyor.

“Gölgenin Öpücüğü”, vampir edebiyatına yeni bir soluk getiriyor. Rebecca Garcia’nın bu eseri, gotik atmosferi, karanlık teması ve yavaş yavaş büyüyen tutkusuyla, vampir hikayelerine tutkun okuyucuları kendine hayran bırakacak. Eleştirmenler tarafından yüksek övgüler alan bu kitap, sizi ilk sayfadan itibaren ele geçirecek ve gölgelerin derinliklerinde unutulmaz bir yolculuğa çıkaracak. “Gölgenin Öpücüğü”, sadece bir vampir romanı değil, aynı zamanda bir kader mücadelesinin, derin duygusal bağların ve tehlikeli oyunların hikayesidir. Bu eser, hayal gücünüzü zorlayacak ve kalbinizi fethedecek fantastik bir diyara davetiye çıkarıyor.


Rebecca L. Garcia «Gölgenin Öpücüğü» kitabını El-Kitap.org adresinden can ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir veya online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) veya iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne hakkında olduğunu daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Özet ve hazırladığımız kitap hakkında ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Rebecca L. Garcia «Gölgenin Öpücüğü» ücretsiz PDF E-kitap indir

PDF