Rafet Gökhan Ayyüce «Sayıların Gizemi»

Rafet Gökhan Ayyüce «Sayıların Gizemi» pdf indirYazar(lar) Rafet Gökhan Ayyüce
Kategori(ler) Psikoloji, Kişisel Gelişim
Yıl 2020
Sayfa 292

OKU KITAP INDIR

Sayıların Gizemi kitabı için yayınlanan açıklama ve basıl bülteni

Hangi sayı dişi hangisi erildir? Ayın döngüleri neden bizi bu kadar etkiler? Şansımız daima seçtiğimiz sayılara mı bağlıdır? Yaradılışı anlamak için 1’i, evreni kavramak için önce 2’yi mi anlamak gerekir? Annemarie Schimmel bu kitabında, sayıların binlerce yıldır hayatımızın her köşesinde anlamlarını nasıl koruduklarını, farklı inançlarda, kültürlerde ve coğrafyalarda bazen batıl bir inanç, bazen dini bir ritüel bazen de bir şiir dizesi olarak karşımıza çıktığını hikâyeleriyle anlatıyor. Birdenbire her şeyin, her şeye nasıl gizlice bağlı olduğunu öğreneceksiniz.


Rafet Gökhan Ayyüce «Sayıların Gizemi» kitabını El-Kitap.org adresinden can ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir veya online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) veya iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne hakkında olduğunu daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Özet ve hazırladığımız kitap hakkında ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Rafet Gökhan Ayyüce «Sayıların Gizemi» ücretsiz PDF E-kitap indir

PDF

Rafet Gökhan Ayyüce «Sayıların Gizemi» online kitap pdf türkçe oku