İhsan Oktay Anar «Puslu Kıtalar Atlası»

«Puslu Kıtalar Atlası» İhsan Oktay Anar Yazar(lar) İhsan Oktay Anar
Kategori(ler) Roman
Yıl 2023
Sayfa 238

OKU KITAP INDIR

Puslu Kıtalar Atlası kitabı için yayınlanan açıklama ve basıl bülteni

İhsan Oktay Anar’ın benzersiz bir eseri olan “Puslu Kıtalar Atlası”, düşler ve gerçeklik arasında inanılmaz bir hikaye sunuyor. Yeniçeriler kapıyı zorladığı bir anda, düşler üzerine düşünen Uzun İhsan Efendi, yaşamının gerçekliğine dair çarpıcı bir sonuca varır: “Dünya bir masaldır”.

Haritacılık yapan ve dünyayı hayallerinde şekillendiren İhsan Efendi, düşlerini “Puslu Kıtalar Atlası” adlı kitaba aktarır. Bu kitap, oğlunun eline geçtiğinde, onu beklenmedik bir maceraya sürükler. Ancak yaşayacakları, elindeki kitapta çoktan yazılmıştır.

“Puslu Kıtalar Atlası”, geçmiş üzerine, dünya hali üzerine, düşler ve “puslu kıtalar” üzerine bir roman. Hikaye, Hulki Aktunç’un önsözüyle daha da zenginleşiyor.

“Puslu Kıtalar Atlası”nın sayfalarını çevirirken kendinizi bu büyülü düş dünyasının içinde bulacaksınız. İhsan Efendi ve oğlunun yaşadığı maceraları ve düşlerin nasıl gerçeğe dönüştüğünü görmek için, siz de bu etkileyici romanı okumalısınız. “Puslu Kıtalar Atlası”, okuyucusuna unutulmaz bir deneyim sunuyor. Bu masalsı dünyayı keşfetmeye hazır mısınız?


İhsan Oktay Anar «Puslu Kıtalar Atlası» kitabını El-Kitap.org adresinden can ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir veya online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) veya iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne hakkında olduğunu daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Özet ve hazırladığımız kitap hakkında ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

İhsan Oktay Anar «Puslu Kıtalar Atlası» ücretsiz PDF E-kitap indir

PDF

İhsan Oktay Anar «Puslu Kıtalar Atlası» online kitap pdf türkçe oku