Prof. Dr. Dursun Zengin «Her Yönüyle Modern Almanca»

Prof. Dr. Dursun Zengin «Her Yönüyle Modern Almanca» pdf indirYazar(lar) Prof. Dr. Dursun Zengin
Kategori(ler) Eğitim
Yıl 2023
Sayfa 768

Her Yönüyle Modern Almanca kitabı için yayınlanan açıklama ve basıl bülteni

Elinize tesadüfen aldığınız ya da önceden bildiğiniz bu kitabı tercih etmekle Almanca öğrenme konusunda en doğru seçimi yapmış olmaktasınız. Bu kitap, mümkün olduğu kadar bütün konu­ları belli bir sıra ve düzene göre vermekte ve aradığınız bütün konuları içermektedir. Konular, Almancayı öğrenen birinin bu dili en kolay biçimde nasıl öğrenebileceği hususu göz önüne alı­narak anlatılmıştır. Kuşkusuz kitabın değerlendirilmesine ilişkin son karar her zaman siz değerli dil öğrenenlerin olacaktır. Bu kararınızı piyasadaki kitapları da değerlendirerek ve kıyaslayarak kolaylıkla verebilirsiniz.
Konu ve içerikler belli bir sıraya göre düzenlenmiş ve öncelik, sonralık sırasına göre basit­ten zora doğru ele alınmıştır. Bütün kavram, sözcük, ifade ve cümlelerin hem Almanca hem de Türkçesine yer verilmiştir. Konular elden geldiğince tam olarak verilmeye çalışılmıştır. Bu nedenle Almanca öğrenmek isteyen biri için gerekli olan bütün konular yer almaktadır. Ayrıca konular alıştırmalarla desteklenmiş ve alıştırmaların cevapları da verilmiştir.
Bu kitaptan, ortaokul ve liseden itibaren Almanca öğrenmek ve öğretmek isteyen herkes yararlanabilir. Dolayısıyla YDS, LYS, GOETHE ZERTİFİKAT, TestDaF, TELC, ÖSD ve DSH gibi ya­bancı dil sınavları başta olmak üzere, Almanca sınavlarına giren bütün adaylar, ortaokul ve lise öğrencileri, hazırlık sınıfı öğrencileri, Almancayla ilgili bölümlerde öğrenim gören öğrenciler, ders veren öğretmenler, çevirmenler, kendi kendine Almanca öğrenmek isteyen meraklılar ile bilgilerini derinleştirmek isteyen herkes bu kitaptan yararlanabilir.
Birçok kursta, okulda ve üniversitede ders kitabı olarak da yararlanılan bu kitap, Almanca en iyi ve güzel şekilde nasıl öğretilir kriteri göz önüne alınarak hazırlanmıştır.
Bu kitabı diğerlerinden ayıran en önemli fark, mümkün olduğu kadar Almanca ile ilgili bütün konuların yer alması ve konuların öğrenen kişilerin bakış açısı göz önüne alınarak düzenlenmiş ve anlatılmış olmasıdır.


Prof. Dr. Dursun Zengin «Her Yönüyle Modern Almanca» kitabını El-Kitap.org adresinden can ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir veya online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) veya iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne hakkında olduğunu daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Özet ve hazırladığımız kitap hakkında ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Prof. Dr. Dursun Zengin «Her Yönüyle Modern Almanca» ücretsiz PDF E-kitap indir

Rate article