Eleanor H. Porter «Pollyanna»

«Pollyanna» Eleanor H. Porter pdf indirYazar(lar) Eleanor H. Porter
Kategori(ler) Roman, Çocuk, Edebiyat
ISBN 9786051880709
Yıl 2016
Sayfa 288
OKU KITAP INDIR

Pollyanna kitabı için yayınlanan açıklama ve basıl bülteni

Masalsı karakterlerin büyüklere uyarlanmış versiyonlarıyla tanışmaya hazır mısınız? “Büyüklere Masallar” dizisinde, çocukluğumuzdan hatırladığımız sevimli karakterler, yetişkinler için yeniden hayat buluyor.

Eleanor H. Porter’ın unutulmaz eseri “Pollyanna”, bu serinin en sevilen kitaplarından biridir. Hikayesi, annesini ve babasını kaybettikten sonra teyzesiyle yaşamaya başlayan küçük Pollyanna’nın etrafındaki herkesi iyimserliğiyle etkilemesini ve onlara umut aşılamasını anlatıyor. Pollyanna, tertemiz kalbi ve sonsuz sevgisiyle sadece kasabasındaki yeni arkadaşlarına değil, hikayesini okuyan herkese dünyanın iyilikle değişebileceğini hatırlatıyor.

Bu eşsiz ve dokunaklı hikaye, yediden yetmişe herkesin yüreğine dokunacak, insanın içini ısıtacak bir eserdir. “Pollyanna”yı okuyarak, Pollyanna’nın hayatındaki zorlukları nasıl aştığını, çevresindekileri nasıl etkilediğini ve iyimserliğin gücünü keşfedeceksiniz. Eleanor H. Porter’ın kaleminden çıkan bu başyapıt, büyüklere masallar arayan herkes için mutlaka okunması gereken bir kitaptır.


Eleanor H. Porter «Pollyanna» kitabını El-Kitap.org adresinden can ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir veya online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) veya iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne hakkında olduğunu daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Özet ve hazırladığımız kitap hakkında ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Eleanor H. Porter «Pollyanna» ücretsiz PDF E-kitap indir

PDF

Eleanor H. Porter «Pollyanna» online kitap pdf türkçe oku