Pink «Ateş Hattı»

Pink «Ateş Hattı» pdf indirYazar(lar) Pink
Kategori(ler) Roman
Yıl 2023
Sayfa 275

Ateş Hattı kitabı için yayınlanan açıklama ve basıl bülteni

“Sadece yedi saniye Efsun… Yitip giden yedi senem için bana sadece yedi saniye ver.”

“Efsun…” dedi en az nefeslerimiz kadar aheste bir sesle. “Senden hiçbir şey istemeye hakkım yok, biliyorum ama tek bir şey isteyeceğim. Beni buraya göm.”
“Ölürsem beni buraya gömsünler Efsun, tam senin bu göğsüne denk gelsin başım. Son nefesimi nerede vermiş olursam olayım, cansız da dönsem, al bu başımı ve yasla göğsüne.” Yasla derken gözlerini yumdu, bir derin nefes daha çekti sinemden.
“Ölü deme, cansız deme; hissederim ben. Canım bedenimden çıksa da ben bu kokuyu hissederim. Beni bundan mahrum etme…


Pink «Ateş Hattı» kitabını El-Kitap.org adresinden can ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir veya online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) veya iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne hakkında olduğunu daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Özet ve hazırladığımız kitap hakkında ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Pink «Ateş Hattı» ücretsiz PDF E-kitap indir

Rate article

  1. Ayşe

    Elinize sağlık

    Cevapla
  2. begüm

    harika bir kitap

    Cevapla