Parker S. Huntington «Sevgili Venom»

Parker S. Huntington «Sevgili Venom»Yazar(lar) Parker S. Huntington
Kategori(ler) Roman
Yıl 2023
Sayfa 640

OKU KITAP INDIR

Sevgili Venom kitabı için yayınlanan açıklama ve basıl bülteni

Sevgililer Günü’nde o çatıda olmamalıydım. Okulun tescilli ucubesi Kellan Marchetti de olmamalıydı.

Onunla hayatlarımıza son vermenin eşiğindeyken tanışmıştık ve her nasılsa trajedilerimizin paramparça ipleri birbirine dolanarak bizi alışılagelmedik bir şekilde bağlamıştı.

O gün kendimizi öldürmemeye ve okul bitene kadar her Sevgililer Günü’nde birbirimizi kontrol etmeye karar verdik.
Aynı saatte.
O çatıda.
İki huzursuz ruh.

Sözümüzü üç yıl boyunca tuttuk. Dördüncü yıl Kellan bir karar aldı ve sonuçlarıyla yüzleşmem için beni arkasında bıraktı. Tam hikâyemizin bittiğini düşünürken bir yenisi başladı.

Her aşk hikâyesinin aynı oldugunu ama farklı bir tat verdigini söylerler. Benimki zehirliydi, zarafetsizdi ve kan kırmızı yara izleriyle tenime kazınmıstı.

Benim adım Charlotte Richards. Ama siz bana Venom diyebilirsiniz.


Parker S. Huntington «Sevgili Venom» kitabını El-Kitap.org adresinden can ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir veya online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) veya iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne hakkında olduğunu daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Özet ve hazırladığımız kitap hakkında ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Parker S. Huntington «Sevgili Venom» ücretsiz PDF E-kitap indir

PDF

Parker S. Huntington «Sevgili Venom» online kitap pdf türkçe oku