«Pal Sokağı Çocukları» Ferenc Molnar

«Pal Sokağı Çocukları» Ferenc MolnarYazar(lar) Ferenc Molnar
Kategori(ler) Roman, Dünya Klasikleri, Edebiyat
ISBN 9789750815546
Yıl 2012
Sayfa 244

«Pal Sokağı Çocukları» Ferenc Molnar için özet (Açıklama)

Ferenc Molnar’ın unutulmaz eseri “Pál Sokağı Çocukları”, 1907 yılında Budapeşte’nin yoksul Józsefváros semtinde yaşayan Nemecsek, Boka ve diğer çocukların samimi ve dokunaklı hikâyesini anlatıyor. Yıllar geçse de, bu hikâye her yaştan milyonlarca insanın kalbini fethetmeye devam ediyor.

Pál Sokağı’nda yaşayan bu çocuklar, dostluklarını, cesaretlerini ve birlikte mücadele etmeyi öğrenerek büyüyorlar. Okuyucular, Boka’nın cesaretine hayran kalırken, Nemecsek’in ürkek ama kararlı kahramanlığı karşısında duygulanacaklar.

Şimdilerde Pál Sokağı’ndaki Arsa’nın yerinde çok katlı binalar yükseliyor olsa da, dünyanın dört bir yanındaki çocuklar hâlâ bu öyküyle bağlarını sürdürüyor. Çünkü dünyanın bütün çocukları, birer Pál Sokağı Çocuğu’dur!

Ferenc Molnar’ın bu eşsiz romanını okuyarak, Pál Sokağı Çocukları’nın maceralarına, dostluklarına ve bir arada büyüme hikâyelerine ortak olun. Unutmayın, bu öyküde siz de kendinizden bir parça bulabileceksiniz!


Kütüphanemizde «Pal Sokağı Çocukları» kitabını ücretsiz olarak kayıt olmadan okuyabilir veya Portekizce olarak sunulan epub, mobi, pdf gibi formatlardan uygun formatta sms (sms) indirebilirsiniz. e-kitap , Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) veya iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne hakkında olduğunu daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Özet ve hazırladığımız kitap hakkında ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

«Pal Sokağı Çocukları» Ferenc Molnar PDF E kitap indir

PDF

Rate article