Olivia Wildenstein «Çırpınan Kanatlar Evi»

Olivia Wildenstein «Çırpınan Kanatlar Evi» pdf indirYazar(lar) Olivia Wildenstein
Kategori(ler) Bilimkurgu, Fantastik
Yıl 2023
Sayfa 560

OKU KITAP INDIR

Çırpınan Kanatlar Evi kitabı için yayınlanan açıklama ve basıl bülteni

Kargaları özgür bırak, Fallon, onlar seni kraliçe yapacak.

Bir kâhin gelecekte kraliçe olacağımı haber verene kadar yuvarlak kulaklarımın lanetini kırabileceğimi hiç düşünmemiştim. Nihayetinde ben büyü yapamayan, hayvanların sevdiği ama tüm safkan perilerin nefret ettiği bir yarımlıktım. Bir safkan peri hariç. Luce prensi Dante Regio, bana ilk öpücüğümü verdiği günden beri kalbimin tek sahibiydi. Birkaç demir kuş heykeli toplamak mevcut kralı devirip kardeşini yanı başımda hükmetmesi için kral yapmama yardımcı olacaksa bu define avına çıkmaya hazırdım. Keşke kehanet beni dünyanın başına nasıl bir kanatlı iblis salacağım konusunda uyarmış olsaydı. Ve bu iblisin beni takıntı hâline getireceği konusunda da…


Olivia Wildenstein «Çırpınan Kanatlar Evi» kitabını El-Kitap.org adresinden can ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir veya online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) veya iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne hakkında olduğunu daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Özet ve hazırladığımız kitap hakkında ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Olivia Wildenstein «Çırpınan Kanatlar Evi» ücretsiz PDF E-kitap indir

PDF

Olivia Wildenstein «Çırpınan Kanatlar Evi» online kitap pdf türkçe oku