Nisha Sharma «Aşkla Randevu»

Nisha Sharma «Aşkla Randevu» pdf indirYazar(lar) Nisha Sharma
Kategori(ler) Roman
Yıl 2022
Sayfa 384

Aşkla Randevu kitabı için yayınlanan açıklama ve basıl bülteni

Nisha Sharma’nın Hırçın Kız’dan ilham alan romanı Aşkla Randevu, romantik komedi âşıklarının rüya kitabı olmaya aday!

Kareena Mann, hep anne ve babasının sahip olduğuna benzer bir
aşkın hayalini kurmuştur. Yine de klasik arabasını tamir etmeyi, flört uygulamalarında gezinmeye tercih eder. Babası, çocukluğunun geçtiği evi satacağını açıklayınca Kareena onunla bir anlaşma yapar: Eğer dört ay içinde nişanlanırsa babası evi ona verecektir. Fakat canlı yayınlanan bir programda Dr. Prem Verma ile tartışması internette yayılınca, Kareena’nın ruh eşi arayışı imkânsız hale gelir.

Dr. Prem Verma kendini yerel bir toplum sağlığı merkezi inşa etmeye adamıştır, bunun için de zengin bağışçılara ihtiyacı vardır. Sunduğu Dr. Dil Show bu iş için mükemmel bir fırsattır, ta ki Kareena’yla tartışması milyonlarca kez izlenene kadar… Olayın ardından, bağışçılar geri çekilir ve Prem’in tüm planları altüst olur. Yardım ise hiç beklemediği yerden, Kareena’nın her şeye burnunu sokan teyzelerinden gelir: Prem, genç kadını evlenmeleri için ikna edebilirse, sağlık merkezini açması için gereken parayı ona vereceklerdir.

Yakışıklı doktor, genç kadınla zaman geçirdikçe doğru kişinin o olduğuna inanmaya başlar. Ancak Prem ve Kareena’nın, sonsuza kadar mutlu olabilmek için nefretin aşka dönüştüğünü kabul etmeleri gerekecektir.


Nisha Sharma «Aşkla Randevu» kitabını El-Kitap.org adresinden can ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir veya online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) veya iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne hakkında olduğunu daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Özet ve hazırladığımız kitap hakkında ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Nisha Sharma «Aşkla Randevu» ücretsiz PDF E-kitap indir