Neslim Güngen «Zorla Güzellik Olur»

Neslim Güngen «Zorla Güzellik Olur» pdf indirYazar(lar) Neslim Güngen
Kategori(ler) Kişisel Gelişim, Eğitim
Yıl 2023
Sayfa 152

Zorla Güzellik Olur kitabı için yayınlanan açıklama ve basıl bülteni

Neslim Güngen’in “Zorla Güzellik Olur” adlı kitabı, size ilham veren bir başarı hikayesini ve hayatta başarıya giden yolun nasıl şekillendiğini anlatıyor.

Güzellik sektörüne adım atmaya karar verdiğinizde, etrafınızda sizi destekleyen birileri olmayabilir. Ancak Neslim Güngen’in hikayesi size gösteriyor ki, gerçekten inandığınızda ve kararlı olduğunuzda, her şeyi başarabilirsiniz.

Neslim Güngen’in kişisel yolculuğu, zirveye uzanan bir hikaye. Türkiye, Avrupa ve Orta Doğu’da 88 şube açarak bu başarıya ulaşmış bir iş kadını olarak, Neslim Güngen size başarıya giden yolda neler yapabileceğinizi anlatıyor. Onun deneyimlerinden ilham alarak, hayallerinizin peşinden koşmanın ve başarıya ulaşmanın yollarını öğrenmek isterseniz, “Zorla Güzellik Olur” size bu konuda rehberlik edecek bir kaynak.


Neslim Güngen Zorla Güzellik Olur: Sıfırdan Zirveye Bir Kadının Başarı Öyküsü kitabını El-Kitap.org adresinden can ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir veya online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) veya iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne hakkında olduğunu daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Özet ve hazırladığımız kitap hakkında ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Neslim Güngen «Zorla Güzellik Olur» ücretsiz PDF E-kitap indir (oku)

Rate article