Nehir Erdem «Huysuz ve Ruhsuz»

Nehir Erdem «Huysuz ve Ruhsuz» pdf indirYazar(lar) Nehir Erdem
Kategori(ler) Roman
Yıl 2019
Sayfa 448

OKU KITAP INDIR

Huysuz ve Ruhsuz kitabı için yayınlanan açıklama ve basıl bülteni

Bir kadın erkeklere karşı huysuz, aşka karşı acemiyse ortaya büyük bir sorun çıkabilir. Üstelik o kadın hem çok güzel, hem de masumsa bu sorun adamın başına bela olabilir… “Ukala, ruhsuz, kasıntı adam. Sinir bozucu pislik. Bencil, kalın kafalı…” Kalın kafalıdan sonrasını duymayan Yağız sırıtarak mırıldandı. “Ben de sana deli oluyorum Huysuz hatun…” Ve bir adam kadınlar konusunda uzman, aşkta ruhsuzsa ortaya büyük bir sorun çıkabilir. Üstelik o adam yakışıklı ve karşı konulmazsa bu sorun çok tehlikeli olabilir.


Nehir Erdem «Huysuz ve Ruhsuz» kitabını El-Kitap.org adresinden can ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir veya online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) veya iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne hakkında olduğunu daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Özet ve hazırladığımız kitap hakkında ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Nehir Erdem «Huysuz ve Ruhsuz» ücretsiz PDF E-kitap indir

PDF

Nehir Erdem «Huysuz ve Ruhsuz» online kitap pdf türkçe oku