Naval Ravikant «Bilgenin Güncesi»

Naval Ravikant «Bilgenin Güncesi» pdf indirYazar(lar) Naval Ravikant
Kategori(ler) Kişisel Gelişim
Yıl 2023
Sayfa 232

OKU KITAP INDIR

Bilgenin Güncesi kitabı için yayınlanan açıklama ve basıl bülteni

Ne zengin olmak sadece şansa bağlıdır ne de mutluluk sadece doğuştan sahip olduğumuz bir özelliktir. Bu arzular ulaşılmaz görünebilir ama servet edinmek de mutlu olmak da öğrenebileceğimiz becerilerdir.

Peki nedir bu beceriler ve bunları nasıl öğreniriz? Çabalarımıza yön veren ilkeler nelerdir? İlerleme gerçekte neye benzer?

Naval Ravikant, servet edinme ve uzun vadeli mutluluk yaratma ilkeleriyle dünyayı büyülemiş bir girişimci, filozof ve yatırımcı. Bilgenin Güncesi: Naval Ravikant, Naval’ın son on yıldaki bilgeliğinin ve deneyiminin bir araya getirilmesinden oluşan, en aydınlatıcı röportajlarının ve en etkili düşüncelerinin bir derlemesi. Alışılagelmiş kişisel gelişim kitaplarından ziyade, Naval’ın kendi sözleriyle, daha mutlu, daha zengin bir hayata doğru kendi benzersiz yolunuzda nasıl yürüyeceğinizi anlatan bir rehber.

“Ben Naval’ı Melek Filozof olarak adlandırıyorum ve Bilgenin Güncesi: Naval Ravikant bunun nedenini gösteriyor. Akıldan çıkmayan bir bilgelik ve derin kavrayışlarla dolu, zihinsel dişlileriniz fazla mesai yapacak.” –Shane Parrish, Farnam Street’in kurucusu

“Naval inanılmaz bir bilgelik kaynağı. Bu kitap ise Naval’ın dehasının bir araya toplandığı tek yer. Şimdiden iki kez okudum ve yılda en az iki kez yeniden okumayı planlıyorum. Bir kitap için daha büyük bir övgü düşünemiyorum.” –Tucker Max, New York Times çoksatan yazarı


Naval Ravikant «Bilgenin Güncesi» kitabını El-Kitap.org adresinden can ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir veya online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) veya iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne hakkında olduğunu daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Özet ve hazırladığımız kitap hakkında ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Naval Ravikant «Bilgenin Güncesi» ücretsiz PDF E-kitap indir

PDF

Naval Ravikant «Bilgenin Güncesi» online kitap pdf türkçe oku