Murathan Mungan «995 km»

Murathan Mungan «995 km» pdf indirYazar(lar) Murathan Mungan
Kategori(ler) Roman
Yıl 2023
Sayfa 264

995 km kitabı için yayınlanan açıklama ve basıl bülteni

Murathan Mungan’ın “995 km” adlı kitabı, edebiyatımızın nadir bulunan kara polisiye türünde bir eserdir. Mungan, sürükleyici bir hikayeye odaklanırken, okuyucuyu hiç beklemediği bir başkahramanın peşine düşürür ve ülkenin yakın geçmişinden tanıdık karmaşık ağların izini sürer.

Kitap, göründüğü gibi olmayan ama sonunda açıklığa kavuşan bir siyasi ve psikolojik ortamı ustalıkla yaratır. Okuyucuyu nefesini tutarak takip edeceği bir yolculuğa davet ederken, beklenmedik sürprizlerle dolu bir atmosfer sunar. Karmaşık görünen düğümleri çözerken yeni düğümler atarak okuyucunun merakını canlı tutar.

Murathan Mungan’ın karakteristik üslubuyla yazılmış olan “995 km”, sadece kara polisiye sevenleri değil, aynı zamanda derinlikli ve karmaşık hikayeler arayan okuyucuları da tatmin edecek niteliktedir. Kitabı okuyarak, beklenmedik gelişmelerle dolu bir maceraya atılacak, karmaşık ilişkilerin izini sürerken ülkenin yakın tarihindeki çalkantılı dönemlere tanıklık edeceksiniz. Murathan Mungan’ın ustalıklı kaleminden çıkan bu eseri kaçırmamanızı şiddetle tavsiye ederiz.


Murathan Mungan «995 km» kitabını El-Kitap.org adresinden can ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir veya online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) veya iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne hakkında olduğunu daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Özet ve hazırladığımız kitap hakkında ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Murathan Mungan «995 km» ücretsiz PDF E-kitap indir

PDF