Morgan Housel «Paranın Psikolojisi»

Morgan Housel «Paranın Psikolojisi» pdf indirYazar(lar) Morgan Housel
Kategori(ler) Kişisel Gelişim, Ekonomi
Yıl 2023
Sayfa 312

OKU KITAP INDIR

Paranın Psikolojisi kitabı için yayınlanan açıklama ve basıl bülteni

Morgan Housel’ın “Paranın Psikolojisi” adlı kitabı, paranın insanlar üzerindeki etkisini anlamak ve bu bilgiyi hayatınıza uygulamak isteyen herkes için bir rehberdir. Ünlü iktisat uzmanı ve yazar Morgan Housel, para kazanma ve yatırım konularında paha biçilmez öneriler sunuyor. Bu kitap, tasarruftan tüketime kadar ekonomik terimlerin perde arkasını açıklamak için mükemmel bir kaynaktır.

Kitap, “Paranın Psikolojisi” adı altında 19 farklı kısa hikaye ve anekdotla, para ile ilgili farklı düşünce sistemlerini ele alıyor. Morgan Housel, karmaşık iktisadi kavramları ve teorileri anlaşılır bir şekilde açıklıyor ve ekonomik konuları daha yakından anlamanıza yardımcı oluyor. Kitap içinde, ekonomik kavramların yanı sıra çeşitli bilimsel çalışmalar ve istatistiklere de yer veriliyor. Aynı zamanda davranışsal finans alanında çeşitli kavramlar ve teorilerin yanı sıra para psikolojisinin nasıl işlediğini de açıklıyor.

Morgan Housel’ın kitabı, ekonomi ile ilgili farklı bakış açıları sunuyor ve para kazanma stratejilerini öğretiyor. Ayrıca, ekonomiye ilgi duyan herkes için önemli bir kaynak olma özelliği taşıyor.

Eğer para, ekonomi ve yatırım konularına ilgi duyuyorsanız, “Paranın Psikolojisi” adlı bu kitabı kesinlikle okumalısınız. Morgan Housel’ın uzmanlığı ve deneyimleri sayesinde, para ile ilgili daha bilinçli ve etkili kararlar alabilirsiniz. Bu kitap, paranın psikolojisini anlamanıza ve finansal başarıya giden yolda size rehberlik edecektir.


Morgan Housel «Paranın Psikolojisi» kitabını El-Kitap.org adresinden can ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir veya online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) veya iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne hakkında olduğunu daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Özet ve hazırladığımız kitap hakkında ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Morgan Housel «Paranın Psikolojisi» ücretsiz PDF E-kitap indir (oku)

Rate article

 1. ali

  güzel bir kitap

  Cevapla
 2. ali

  güzel kitap

  Cevapla
 3. Arda

  Çok iyi

  Cevapla