Monica Murphy «Bir milyon öpücük»

Monica Murphy «Bir milyon öpücük»  pdf indirYazar(lar) Monica Murphy
Kategori(ler) Roman
Yıl 2023
Sayfa 496

OKU KITAP INDIR

Bir milyon öpücük kitabı için yayınlanan açıklama ve basıl bülteni

Wren Beaumont birçok şeydi. Güzel. Akıllı. Tatlı. Masum. Lancaster Koleji’ndeki kızlar onu seviyor ve hepsi arkadaşı olmak istiyordu. Sadece ben, Wren’i olduğu gibi görebiliyordum. Hislerini, patlayacak raddeye gelene kadar içine bastırmış küçük bir bakire. Kendini hepimizden üstün görüyordu. Benden bile. Ona çekilmemem gerekiyordu. Benim tipim değildi. Ta ki bir ders için birlikte çalışmaya başlayıp aslında düşündüğümüzden daha fazla ortak noktamız olduğunu fark edene kadar. Çok kısa bir süre sonra kendimi ona takıntılı bir hâlde buldum. Bu kızın bana âşık olması için her şeyi yapacaktım. Her şeyi.


Monica Murphy «Bir milyon öpücük» kitabını El-Kitap.org adresinden can ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir veya online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) veya iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne hakkında olduğunu daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Özet ve hazırladığımız kitap hakkında ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Monica Murphy «Bir milyon öpücük» ücretsiz PDF E-kitap indir

PDF

Monica Murphy «Bir milyon öpücük» online kitap pdf türkçe oku