Miyase Sertbarut «Kapiland’ın Kobayları»

Miyase Sertbarut «Kapiland'ın Kobayları» pdf indirYazar(lar) Miyase Sertbarut
Kategori(ler) Roman
Yıl 20007
Sayfa 224

OKU KITAP INDIR

Kapiland’ın Kobayları kitabı için yayınlanan açıklama ve basıl bülteni

“Gençlerde artan şiddet eğilimine karşı geliştirilen anti-row adlı bir şurup, şiddet eğilimini ortadan kaldırmıştı. Ancak bu durum, gençlerin sadece tüketmeyi düşünmelerine yol açmıştı. Anti-row şurubu ve GDO’lu gıdalar, toplumsal şiddeti azaltmıştı ancak Kapiland şirketinin ticari şiddetini başlatmıştı. Bu noktada, GDO’lu gıdaların rolü ortaya çıkmaktadır.

GDO (Genetiği Değiştirilmiş Organizma), genlerinde yapılan değişiklikler sonucu elde edilen organizmalara verilen bir isimdir. Bu değişiklikler, bir organizmanın özelliklerini veya yeteneklerini değiştirmek için yapılır. Kapiland’ın Kobayları adlı kitapta, bu teknolojinin insan sağlığına ve topluma etkileri üzerine derinlemesine bir analiz sunulmaktadır.

Kitap, anti-row şurubu ve GDO’lu gıdaların toplumsal ve ticari sonuçlarını incelerken, gençlerin şiddet eğilimlerinin nasıl dönüştüğünü ve Kapiland şirketinin bu süreçteki rolünü ortaya koymaktadır. Miyase Sertbarut, okuyuculara bu modern sorunları ve teknolojinin etkilerini sorgulamak için bir bakış açısı sunmaktadır.”


Miyase Sertbarut «Kapiland’ın Kobayları» kitabını El-Kitap.org adresinden can ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir veya online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) veya iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne hakkında olduğunu daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Özet ve hazırladığımız kitap hakkında ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Miyase Sertbarut «Kapiland’ın Kobayları» ücretsiz PDF E-kitap indir

PDF

Miyase Sertbarut «Kapiland’ın Kobayları» online kitap pdf türkçe oku