Mihri Mavi «Tehlikeli Görev»

Mihri Mavi «Tehlikeli Görev»Yazar(lar) Mihri Mavi
Kategori(ler) Roman
Yıl 2023
Sayfa 352

OKU KITAP INDIR

Tehlikeli Görev kitabı için yayınlanan açıklama ve basıl bülteni

GÖREVİN İÇİN BEDEL ÖDEMEYE HAZIR MISIN?

Gizli bir akademi… Tehlikeli görevler…
Eylül, Yağmur ve Toprak yetimhaneden alınıp çocuk yaşlarında akademide ajan olmak için çok sıkı disiplin kurallarıyla yetiştirilmişlerdir. Şans bu kez onların yüzlerine gülüp de “tehlikeli” bir görev için seçildiklerinde üçünün de hayatı artık eskisi gibi olmayacaktır. Azılı bir suçlu olan Alperen’in peşinde, daha önce hiç bilmedikleri yeni bir şehirde hayatları boyunca hiç tatmadıkları bir serbestlik duygusuyla yepyeni bir hayata başlarlar.

Özgürlüklerine kavuşmak için bu görev, onların akademiden çıkış biletidir.

Peki bu tehlikeli kovalamacada özgürlük mü yoksa aşk mı üstün gelecektir?


Mihri Mavi «Tehlikeli Görev» kitabını El-Kitap.org adresinden can ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir veya online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) veya iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne hakkında olduğunu daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Özet ve hazırladığımız kitap hakkında ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Mihri Mavi «Tehlikeli Görev» ücretsiz PDF E-kitap indir

PDF

Mihri Mavi «Tehlikeli Görev» online kitap pdf türkçe oku