Dmitry Glukhovsky «Metro 2033»

«Metro 2033» Dmitry Glukhovsky pdf indirYazar(lar) Dmitry Glukhovsky
Kategori(ler) Roman, Bilim-Kurgu, Edebiyat, Korku-Gerilim
ISBN 9786055785284
Yıl 2010
Sayfa 568

OKU KITAP INDIR

Metro 2033 kitabı için yayınlanan açıklama ve basıl bülteni

Rus yazar Dmitry Glukhovsky’nin büyüleyici eseri “Metro 2033”, okurları nükleer savaşın ardından yaşanan karanlık bir distopyaya sürüklüyor. Dünya enkaz haline gelmiş, insanlık neredeyse tükenmiş ve kalanlar Moskova Metrosu’nun derinliklerine sığınmıştır. Ancak burası, insanların sadece hayatta kalma mücadelesi vermediği, aynı zamanda farklı ideolojilerin, mini devletlerin ve içgüdülerin çatıştığı bir labirenttir.

Genç bir karakter olan Artyom, Metro’nun kalbine giderek halkı tehdit eden karanlık bir güce karşı uyarı yapma görevini üstlenir. Bu görev, hem Metro’nun kaderini belirleyecek hem de belki de tüm insanlığın kaderini değiştirecektir.

Glukhovsky’nin etkileyici dili ve derin karakterleri, okuyucuları bu post-apokaliptik dünyanın içine çekerken, Metro’nun sırlarını keşfetmeye davet ediyor. Kitap, sadece bir distopya değil, aynı zamanda insan doğasının karmaşıklığını ve toplumun çöküşünü sorgulayan derinlikli bir eserdir.

Yazarın dünya çapında büyük ilgi gören bu eseri, bir video oyunu uyarlaması da bulunmaktadır. Dmitry Glukhovsky, farklı dillerde edindiği deneyimleriyle eserine benzersiz bir derinlik katmıştır. “Metro 2033”, hem bilimkurgu hem de distopya severler için kaçırılmayacak bir başyapıttır.


Dmitry Glukhovsky «Metro 2033» kitabını El-Kitap.org adresinden can ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir veya online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) veya iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne hakkında olduğunu daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Özet ve hazırladığımız kitap hakkında ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Dmitry Glukhovsky «Metro 2033» ücretsiz PDF E-kitap indir

PDF

Dmitry Glukhovsky «Metro 2033» online kitap pdf türkçe oku