Merve Güner «Polis Şakaya Gelmez»

Merve Güner «Polis Şakaya Gelmez» pdf indirYazar(lar) Merve Güner
Kategori(ler) Roman
Yıl 2022
Sayfa 448

OKU KITAP INDIR

Polis Şakaya Gelmez kitabı için yayınlanan açıklama ve basıl bülteni

SİPARİŞ ÜZERİNE ŞAKALAR YAPIP, BUNLARI İNTERNET ORTAMINDA YAYIMLAYAN GRUBUN YENİ KURBANI; İŞKOLİK BİR BAŞKOMİSER!

Ancak hayatını belli bir düzen hâlinde yaşayan, kolu kopsa
“Yara bandı yapıştırsam geçer,” diyecek kadar vurdumduymaz olan başkomiser, hiç de şaka kaldırabilecek bir ruha sahip değildir. Bembeyaz arabasını pembenin en cırtlak tonuna boyadıklarını gördüğünde sinirden köpürür ama asıl çıldırmasına neden olan şey, elebaşlarının ona “Gül kurusu,” diye diretmesidir.

Renk konusunda bile anlaşamayan, birbirine zıt iki karakterin çekişmeleriyle dolu bir aşk hikâyesi…

“Şakadan anlamayan birine okkalı bir şaka yaparsanız, elde edeceğiniz şey birkaç milyon fazla tıklanma ve bir miktar para olmaz. En azından benim olmadı.”


Merve Güner «Polis Şakaya Gelmez» kitabını El-Kitap.org adresinden can ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir veya online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) veya iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne hakkında olduğunu daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Özet ve hazırladığımız kitap hakkında ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Merve Güner «Polis Şakaya Gelmez» ücretsiz PDF E-kitap indir

PDF

Merve Güner «Polis Şakaya Gelmez» online kitap pdf türkçe oku