Melek Özlem Sezer «Masal Masal Matitas»

Melek Özlem Sezer «Masal Masal Matitas» pdf indirYazar(lar) Melek Özlem Sezer
Kategori(ler) Edebiyat
Yıl 2012
Sayfa 200

OKU KITAP INDIR

Masal Masal Matitas kitabı için yayınlanan açıklama ve basıl bülteni

Melek Özlem Sezer’in kaleme aldığı “Masal Masal Matitas” adlı kitap, masalların yaşamımızı zenginleştiren gücünü keşfetmek için bir davet niteliğinde. Sezer, on iki yıllık titiz bir çalışmanın ürünü olan bu eserde, masalların ideolojik arka planını analiz ederken, aynı zamanda çocukluk döneminde aldığımız mesajların yetişkin yaşamımızı nasıl etkilediğini inceliyor.

Masalların sadece çocukların dünyasını değil, yetişkinlerin hayatlarını da zenginleştirdiğini vurgulayan Sezer, tutkusunu yitirmemiş bir akıl ve akıldan vazgeçmemiş bir tutkuyla yazılmış masalların peşine düşüyor. Kitap, masalların kurgusal ve dilbilimsel olanaklarını, zaman zaman acarlığını, zaman zaman felsefi derinliğini ve kuşaklar boyunca aktarılan hayat bilgisiyle sunduğu zenginliği vurguluyor.

“Masal Masal Matitas” okuyucularını, masalların derinliklerinde bir yolculuğa çıkararak, yaşamın sırlarını keşfetmeye ve masalların büyülü dünyasında kendilerine yeni bir bakış açısı kazanmaya davet ediyor. Sezer’in akıcı üslubu ve derinlemesine analizi, bu kitabı keşfetmek için heyecan verici bir sebep oluşturuyor.


Melek Özlem Sezer «Masal Masal Matitas» kitabını El-Kitap.org adresinden can ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir veya online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) veya iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne hakkında olduğunu daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Özet ve hazırladığımız kitap hakkında ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Melek Özlem Sezer «Masal Masal Matitas» ücretsiz PDF E-kitap indir

PDF

Melek Özlem Sezer «Masal Masal Matitas» online kitap pdf türkçe oku