Mary Jo Putney «Kayıp Lordlar Serisi 4–Hercai»

Mary Jo Putney «Kayıp Lordlar Serisi 4–Hercai» pdf indirYazar(lar) автор
Kategori(ler) Aşk, Aşk
Hikaye
Yıl 2023
Sayfa 408

OKU KITAP INDIR

Kayıp Lordlar Serisi 4–Hercai kitabı için yayınlanan açıklama ve basıl bülteni

Hercai (Kayıp Lordlar Serisi 4), Asil bir insan borcunu ödemek için gerekirse hayatını bile verir.Grey Sommers, asıl adıyla Lord Wyndham, Yakışıklı ve çekiciliği sayesinde çözemediği bir sorunla hiç karşılaşmamıştır. Fakat Fransa’da casusluk yaparken bir hükumet görevlisinin karısıyla olan görüşme (Randevu), on yıl boyunca tutsak edilmesine sebep olur.

Bir daha o eski hercai genç adam olmayacaktır. Ancak Grey’in asıl meydan okuması, gizemli bir kadın onu kurtarmak için ortaya çıktığında gerçekleşecektir. Cassie Fox, Fransız İhtilalı kargaşasında her şeyini kaybeder ve bu onu, Napolyon’un imparatorluğunun yıkılmasına yardım etmeye kararlı hale getirir.

Grey’i kurtarmak onun için yalnızca bir başka görevdir. Düşmüş bir meleğin çarpıcı yakışıklılığına sahip bu erkeğe güvenmese de onun cesareti ve savunmasızlığı Cassie’nin donmuş kalbini yumuşatacaktır.

Her ikisi de korkunç bir görevde hayatta kalmaya çalışsalar bile bir ajan ve lord arasında aşılmaz bir uçurum vardır…


Mary Jo Putney «Kayıp Lordlar Serisi 4–Hercai» kitabını El-Kitap.org adresinden can ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir veya online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) veya iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne hakkında olduğunu daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Özet ve hazırladığımız kitap hakkında ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Mary Jo Putney «Kayıp Lordlar Serisi 4–Hercai» ücretsiz PDF E-kitap indir

PDF

Mary Jo Putney «Kayıp Lordlar Serisi 4–Hercai» online kitap pdf türkçe oku