Richard Bach «Martı Jonathan Livingston»

«Martı Jonathan Livingston» Richard BachYazar(lar) Richard Bach
Kategori(ler) Hikaye, Öykü, Kişisel Gelişim, Edebiyat
ISBN 9789753310086
Yıl 2011
Sayfa 96

OKU KITAP INDIR

Martı Jonathan Livingston kitabı için yayınlanan açıklama ve basıl bülteni

Richard Bach’ın “Martı Jonathan Livingston” adlı kitabı, gökyüzünün özgürlüğüne olan açlığını ve farklı olma cesaretini anlatan ilham verici bir hikayeyi içeriyor.

Denizin sakin dalgalarının üzerinde, altın gibi parlayan bir güneşin altında başlayan bu hikaye, bir balıkçı teknesinin uzak sulara doğru yol aldığı bir sabahla başlıyor. Martılar, kahvaltı zamanının geldiğini haber alır almaz, binlerce martı bir lokma yiyecek için birbirleriyle yarışa giriyor. Zorlu bir günün başladığı anı müjdeliyorlar.

Ancak kitabın kahramanı, Jonathan Livingston adlı bir martı, sıradan bir hayatın sınırlarına sıkışmış hissediyor. O, diğer martılardan farklı, uçmayı sadece yiyecek arayışı için değil, özgürlüğü ve mükemmeliyeti aramak için bir araç olarak görüyor. Jonathan, sıradanlıktan sıyrılmaya ve kendi potansiyelini keşfetmeye kararlı.

Richard Bach’ın bu kısa ve etkileyici hikayesi, bir bireyin kendi içindeki potansiyeli keşfetme ve farklı olma cesaretini bulma yolculuğunu anlatıyor. Kitap, okurlara hayatta daha yükseğe uçma cesareti ve özgürlüğün değerini hatırlatıyor. “Martı Jonathan Livingston” sadece bir hikaye değil, aynı zamanda ilham kaynağıdır, çünkü her birimizin kendi kanatlarımızla yükselebileceğimizi ve farklı olmanın güzelliğini kutlayabileceğimizi hatırlatır. Bu kitabı okuyarak, kendi potansiyelinizi keşfetmeye ve hayatta daha yükseklere uçmaya cesaret edebilirsiniz.


Richard Bach «Martı Jonathan Livingston» kitabını El-Kitap.org adresinden can ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir veya online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) veya iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne hakkında olduğunu daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Özet ve hazırladığımız kitap hakkında ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Richard Bach «Martı Jonathan Livingston» ücretsiz PDF E-kitap indir

PDF

Richard Bach «Martı Jonathan Livingston» online kitap pdf türkçe oku

Rate article