Andy Weir «Marslı»

«Marslı» Andy Weir pdf indirYazar(lar) Andy Weir
Kategori(ler) Roman, Bilim-Kurgu, Edebiyat
ISBN 9786053753902
Yıl 2014
Sayfa 416
OKU KITAP INDIR

Marslı kitabı için yayınlanan açıklama ve basıl bülteni

Andy Weir’in etkileyici bilim kurgu romanı “Marslı”, okurları kendine hayran bırakan bir maceraya davet ediyor. Mark Watney, Mars’a ayak basan ilk insanlardan biri olmanın gururunu yaşarken, beklenmedik bir kaza sonucu hayatta kalma mücadelesi vermek zorunda kalır. Artık Mars’ta tek başına, kaynakları kısıtlı bir ortamda yaşam mücadelesi veren Watney’in hikayesi, sürükleyici ve heyecan verici bir serüven sunuyor.

Kitabın sayfaları arasında, Watney’in zekası ve dayanıklılığıyla başa çıkmaya çalışırken yaşadığı zorluklarla dolu bir yolculuk var. Yazar Andy Weir, bilimsel ayrıntılara sadık kalarak, okurları gerçekçi bir Mars macerasına taşıyor. Ancak bu roman sadece bir bilim kurgu öyküsü değil; aynı zamanda insanın hayatta kalma içgüdüsü, cesareti ve umudu üzerine derinlemesine bir düşünce provokasyonu.

Kitabın çekiciliği, sadece bilimsel gerçeklere dayanmasından değil, aynı zamanda karakterlerin derinliği ve duygusal zenginliğinden de gelir. Mark Watney’in mücadelesi, okuyucuları hem etkiler hem de onları hikayenin içine çeker.

“Marslı”, övgülerle dolu bir kitap olarak, Hugh Howey, Larry Niven ve Dan Simmons gibi ünlü yazarlardan da övgüler almıştır. Bu romanı okuyarak, sadece bir bilim kurgu hikayesi değil, aynı zamanda insanın sınırlarını ve inançlarını sorgulayan bir deneyim yaşayacaksınız.

Andy Weir’in ustalıklı kaleminden çıkan “Marslı”, aksiyon dolu bir uzay macerası arayan okurlar için kaçırılmayacak bir fırsat sunuyor. Eğer siz de gerilim dolu bir hikayeye dalıp, uzayın derinliklerinde unutulmaz bir yolculuk yapmak istiyorsanız, “Marslı” tam size göre bir roman.


Andy Weir «Marslı» kitabını El-Kitap.org adresinden can ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir veya online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) veya iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne hakkında olduğunu daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Özet ve hazırladığımız kitap hakkında ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Andy Weir «Marslı» ücretsiz PDF E-kitap indir

PDF

Andy Weir «Marslı» online kitap pdf türkçe oku