Mara Meimaridi «İzmir Büyücüleri»

Mara Meimaridi «İzmir Büyücüleri» pdf indirYazar(lar) Mara Meimaridi
Kategori(ler) Roman
Yıl 2015
Sayfa 411

OKU KITAP INDIR

İzmir Büyücüleri kitabı için yayınlanan açıklama ve basıl bülteni

Birini elde etmek istiyorsan,
onu ”büyü”lemelisin!

Bundan yüz yılı aşkın bir süre önce, İzmir’de Katina adında bir genç kız yaşarmış.
Bu kız bir erkeği gözüne kestirir ve ne yapar eder, sonunda onu ağına düşürürmüş.Katina tam dört yakışıklı ve zengin erkekle evlenmiş. Çünkü Katina onları ”büyü’lüyormuş; güzelliğiyle değil ama, otlarla, iksirlerle, dualar ve muskalarla…
İzmir Büyücüleri, geçmiş zamanda, Türklerin, Yahudilerin, Ermenilerin, Rumların ve Levantenlerin zengini yoksulu, kadını erkeği güzeli çirkiniyle bir arada yaşadığı İzmir’de mahalle kültürünün çok renkliliği içinde, kadınların kıskançlıkla, dalavereleriyle ve en başta büyülerle örtülü o en mahrem dünyasını masal tadında anlatıyor.


Mara Meimaridi «İzmir Büyücüleri» kitabını El-Kitap.org adresinden can ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir veya online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) veya iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne hakkında olduğunu daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Özet ve hazırladığımız kitap hakkında ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Mara Meimaridi «İzmir Büyücüleri» ücretsiz PDF E-kitap indir

PDF

Mara Meimaridi «İzmir Büyücüleri» online kitap pdf türkçe oku

Rate article