Lynette Noni «Hapishane Şifacısı»

Lynette Noni «Hapishane Şifacısı» pdf indirYazar(lar) Lynette Noni
Kategori(ler) Roman
Yıl 2023
Sayfa 456

Hapishane Şifacısı kitabı için yayınlanan açıklama ve basıl bülteni

“Lynette Noni usta bir hikaye anlatıcısı. Herhangi bir fantastik kurgusever için mutlaka okunması gereken bir kitap!” – Sarah J. Maas, #1 Numaralı New York Times Çok Satan Yazarı
On yedi yaşındaki Kiva Meridan, son on yılını hayatta kalmak için mücadele verdiği ve hapishane şifacısı olarak çalıştığı azılı ölüm hapishanesi olarak bilinen Zalindov’da geçirir.
Asi Kraliçe yakalandığında, Kiva ölümcül derecede hasta olan kadını Hüküm İmtihanı’na çıkabilecek kadar uzun süre hayatta tutmakla görevlendirilir. Hüküm İmtihanı; hava, ateş, su ve toprağın güçlerine karşı bir
dizi eziyet dolu elemental sınavdır ve sadece en tehlikeli suçlular bu cezaya çarptırılır.
Bu sırada Kiva’nın ailesinden şifreli bir mesaj gelir ve içinde tek bir emir vardır: “Ölmesine izin verme. Biz geliyoruz.” İmtihanların zaten hasta olan kraliçeyi öldüreceğini fark eden Kiva, onun yerine gönüllü olarak kendi hayatını tehlikeye atar. Eğer başarırsa, hem o hem de kraliçe özgürlüğüne kavuşacaktır.
Fakat şimdiye kadar Hüküm İmtihanları’nın tümünden sağ çıkan olmamıştır.
Çaresi olmayan bir veba Zalindov’da kol gezerken, gizemli yeni bir mahkûm Kiva’nın kalbi uğruna savaşırken ve bir hapishane ayaklanması çıkmak üzereyken; Kiva, sınavlarının daha yeni başladığı hissinin korkunçluğunu üstünden atamaz.


Lynette Noni «Hapishane Şifacısı» kitabını El-Kitap.org adresinden can ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir veya online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) veya iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne hakkında olduğunu daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Özet ve hazırladığımız kitap hakkında ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Lynette Noni «Hapishane Şifacısı» ücretsiz PDF E-kitap indir

Rate article