Louisa May Alcott «Küçük Kadınlar»

Louisa May Alcott «Küçük Kadınlar» pdf indirYazar(lar) Louisa May Alcott
Kategori(ler) Roman
Yıl 2020
Sayfa 302

OKU KITAP INDIR

Küçük Kadınlar kitabı için yayınlanan açıklama ve basıl bülteni

Louisa May Alcott’ın Küçük Kadınlar’ı, yazarın çocukluğundan izler taşıyor. Her biri farklı özelliklere sahip dört küçük kız kardeş; yetenekli Josephine, güzel Margaret, zayıf Elizabeth ve romantik Amy birbirlerine sevgiyle bağlılardır. ABD’deki iç savaş sırasında anneleri ve sadık hizmetkârları Hannah’la birlikte hayata tutunmaya çalışırlar. Aşk ve ölüm, savaş ve barış gibi zamansız temaları mizahla kurgusuna katan Alcott, bu romanıyla hak ettiği bir şöhrete de sahip olmuştur.


Louisa May Alcott «Küçük Kadınlar» kitabını El-Kitap.org adresinden can ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir veya online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) veya iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne hakkında olduğunu daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Özet ve hazırladığımız kitap hakkında ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Louisa May Alcott «Küçük Kadınlar» ücretsiz PDF E-kitap indir

PDF

Louisa May Alcott «Küçük Kadınlar» online kitap pdf türkçe oku

Rate article