«Lohusa Şerbeti» Ergün Kazanır

«Lohusa Şerbeti» Ergün KazanırYazar(lar) Ergün Kazanır
Kategori(ler) Roman
Yıl 2023
Sayfa 136

«Lohusa Şerbeti» Ergün Kazanır için özet (Açıklama)

“Lohusa Şerbeti”, Ergün Kazanır’ın kaleme aldığı, okuyucuyu hem güldüren hem de heyecanla sayfaları çevirmeye teşvik eden, polisiye ögelerle süslenmiş bir roman. Bir yandan hamile eşine destek olmaya çalışan bir avukatın, bir yandan da mesleğini ihmal etmeyen bir adamın hikayesini anlatıyor.

Ergün Kazanır, yeni bir bebek ve yeni masraflarla yüzleşirken, aynı zamanda kaderini değiştirecek bir dava bekliyor. Ancak beklenmedik bir şekilde, Kader adındaki bir kadının boşanma davası ile karşılaşır. Kader, kocasının onu aldatmakla suçlar ve Ergün, zekice bir hamleyle Kader’ı boşanma kararından vazgeçirir. Ancak bu eylem, Ergün’ün pişman olacağı bir olaylar zincirini başlatır.

“Lohusa Şerbeti”nde şüphe tohumları ekilir ve her geç gelen akşamla birlikte büyür. Avukat Ergün’ün evliliği bu sürecin içine alınır ve işler daha da karmaşık hale gelir. Ergün’ün eski eşi Nurcan da bu hikayenin bir parçası. Acaba onların yolları nasıl kesişecek?

Bu heyecan verici hikayenin tamamını öğrenmek ve Ergün’ün hikayesini keşfetmek için “Lohusa Şerbeti”nin sayfalarını çevirmeniz gerekiyor. Bu kitap, okuyucularını eğlendirirken aynı zamanda onları düşündürmeye ve meraklandırmaya da teşvik ediyor. Siz de Ergün’ün bu karmaşık ve heyecan verici dünyasına adım atmaya hazır mısınız?


Kütüphanemizde «Lohusa Şerbeti» kitabını ücretsiz olarak kayıt olmadan okuyabilir veya Portekizce olarak sunulan epub, mobi, pdf gibi formatlardan uygun formatta sms (sms) indirebilirsiniz. e-kitap , Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) veya iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne hakkında olduğunu daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Özet ve hazırladığımız kitap hakkında ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

«Lohusa Şerbeti» Ergün Kazanır PDF E kitap indir

Rate article