miyecf «LİNUS»

«LİNUS» miyecf pdf indirYazar(lar) miyecf
Kategori(ler) Korku
Yıl 2023

Oku

LİNUS kitabı için yayınlanan açıklama ve basıl bülteni

“LİNUS” adlı kitap, sıradışı bir matematik dahisinin hikayesini anlatıyor. Ana karakter, Elis’in söylediği gibi karmaşık matematiksel hesaplamaları günlük hayatında da kullanıyor ve çevresindeki olayları matematiksel bir bakış açısıyla yorumluyor. Metin, Elis’in ilginç matematiksel sorusuyla başlayarak, Linus’un düşünce sürecini ve onunla ilgili gizemleri özetliyor. Elis’in sorusu, okuyucuyu merak içinde bırakırken, Linus’un zihninin derinliklerine yolculuk etmeye davet ediyor. “LİNUS”, sadece bir matematik dahisinin değil, aynı zamanda bir insanın iç dünyasının da keşfedildiği bir hikaye sunuyor. Matematikle harmanlanmış bu ilginç hikaye, okuyucuyu eğlendirirken aynı zamanda düşündürecek ve karakterlerin sıradışı maceralarına tanık olmanızı sağlayacak. Hemen ücretsiz olarak indirin veya online olarak okuyun ve Linus’un dünyasına adım atın.


miyecf «LİNUS» kitabını El-Kitap.org adresinden can ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir veya online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) veya iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne hakkında olduğunu daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Özet ve hazırladığımız kitap hakkında ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

miyecf «LİNUS» ücretsiz PDF E-kitap indir

PDF