Latife Tekin «Manves City»

Latife Tekin «Manves City» pdf indirYazar(lar) Latife Tekin
Kategori(ler) Roman
Yıl 2018
Sayfa 315

Manves City kitabı için yayınlanan açıklama ve basıl bülteni

Latife Tekin’in “Manves City” adlı kitabı, günümüz Türkiye’sinin acı gerçeklerini gözler önüne seriyor.

Manves City, Türkiye’nin büyük şirketlerin egemenliğine teslim olan bir belde olan Erice’de geçen olayları anlatıyor. Hapisten çıkan Ersel, memleketine döndüğünde yuvasının dağıldığını ve üvey kızının kaybolduğunu öğrenir. Bu süreçte, yerel bir gazetede yazılarıyla halkın sesi olan çocukluk arkadaşı Nergis, ona destek olur.

Kitap, yoksulluğun, doğanın tahribatının, kadınların ezilmesinin, derelerin kirliliğinin ve acımasız holdinglerin hüküm sürdüğü bir Türkiye portresi çiziyor. Latife Tekin, romanında bu büyük yıkıma direnen insanların hikayesini sade ve etkileyici bir dille anlatıyor.

“Manves City”, yalnızca bir hikaye anlatmakla kalmayıp, günümüz Türkiye’sinin sosyal ve ekonomik sorunlarına ışık tutarak okuyucuyu derin düşüncelere sevk ediyor. Eğer günümüz toplumunun gerçeklerini ve insanların direnişini anlamak istiyorsanız, bu kitap tam size göre.


Latife Tekin «Manves City» kitabını El-Kitap.org adresinden can ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir veya online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) veya iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne hakkında olduğunu daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Özet ve hazırladığımız kitap hakkında ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Latife Tekin «Manves City» ücretsiz PDF E-kitap indir

PDF