Özge Erkin «Kutsal»

«Kutsal» Özge Erkin pdf indirYazar(lar) Özge Erkin
Kategori(ler) Roman
Yıl 2018
Sayfa 496

OKU KITAP INDIR

Kutsal kitabı için yayınlanan açıklama ve basıl bülteni

“Kutsal”, Özge Erkin’in kaleme aldığı heyecan dolu bir aşk hikayesidir. Hakim ve Mehveş adındaki iki cesur karakterin karşılaşmasıyla başlayan bu epik macera, tutkulu bir aşkın ve mücadele dolu bir yolculuğun hikayesini anlatır.

Hakim, asi bir ruha sahip olan ve aşkı meneviş gözlerinde bulan bir adamdır. Cesur yüreği, aşkın en kutsalını aramak için yedi düvele karşı mücadele eder. Mehveş ise dimdik ayakta duran, baş eğmeyen bir kadındır. Onun da yüreği, gece karası gözlerinde bulduğu aşkla sınanır. İki karakter de kendilerini ateşli bir aşkın içinde bulurken, en kutsal olanı bulmak için birbirlerine doğru ilerlerler.

Özge Erkin’in etkileyici üslubu ve derin karakter analizleriyle işlediği “Kutsal”, okuyucularını tutkulu bir serüvene davet ediyor. Hakim ve Mehveş’in aşk dolu yolculuğunu keşfetmek ve en kutsal olanı bulmak için bu romanı okumalısınız.


Özge Erkin «Kutsal» kitabını El-Kitap.org adresinden can ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir veya online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) veya iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne hakkında olduğunu daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Özet ve hazırladığımız kitap hakkında ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Özge Erkin «Kutsal» ücretsiz PDF E-kitap indir

PDF

Özge Erkin «Kutsal» online kitap pdf türkçe oku