Ayfer Tunç «Kuru Kız»

«Kuru Kız» Ayfer Tunç pdf okuYazar(lar) Ayfer Tunç
Kategori(ler) Roman
Yıl 2023
Sayfa 216

Kuru Kız kitabı için yayınlanan açıklama ve basıl bülteni

Ayfer Tunç’un kaleme aldığı “Kuru Kız” romanı, okuyucuları dünyanın en güneyindeki şehir olan Ushuaia’ya, yeryüzünün sonuna götürüyor. Bu sıra dışı hikayede, sert iklimin ve belirsizliğin hüküm sürdüğü bu şehirde yaşayanların hayatları ve ilişkileri mercek altına alınıyor.

Romanın odak noktasındaki karakter, Ushuaia’nın atmosferine kapılır ve pasaportuna “Fin Del Mundo – Dünyanın Sonu” damgasını vurarak bu eşsiz yerin ölümsüzleşmesini sağlar. Ushuaia, Antarktika’ya yakınlığı sebebiyle turistlerin ilgisini çeken müzelerden, deniz fenerlerine, postanelere ve işletmelere ev sahipliği yapmaktadır.

Ayfer Tunç, bu romanında dünyanın en ücra köşelerinde yaşayanların zorluklarını, çelişkilerini ve insanlığın karanlık yüzünü gözler önüne serer. “Kuru Kız”, tüm zamanların mağdurları üzerine, hayatın ironisini ve dünyanın absürtlüğünü anlatan etkileyici bir eser olarak karşımıza çıkar.

Okuyucuları taşranın karanlığından alıp dünyanın sonuna götüren “Kuru Kız”, şimdilik daha ötesi olmayan bir yolculuğa çıkmak isteyenler için mükemmel bir seçimdir. Bu romanı okuyarak, Ushuaia’da yaşayan insanların hikayelerini, yaşadıkları zorlukları ve hayata dair sürprizleri keşfedecek ve bu benzersiz atmosferde unutulmaz bir maceraya adım atacaksınız.


Ayfer Tunç «Kuru Kız» kitabını El-Kitap.org adresinden can ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir veya online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) veya iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne hakkında olduğunu daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Özet ve hazırladığımız kitap hakkında ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Ayfer Tunç «Kuru Kız» ücretsiz PDF E-kitap indir

Rate article