Berna Aslıhan «Kum taneleri»

«Kum taneleri» Berna Aslıhan pdf indirYazar(lar) Berna Aslıhan
Yıl 2016
Sayfa 544

OKU KITAP INDIR

Kum taneleri kitabı için yayınlanan açıklama ve basıl bülteni

Berna Aslıhan’ın muhteşem kalemiyle yazılmış “Kum Taneleri”, içsel yolculukların ve aşkın derinliklerine doğru bir serüvene davet ediyor.

Ana karakterlerimiz Azra ve Arat’ın dokunaklı hikayesi, okuyucuları duygusal bir yolculuğa çıkarıyor. Azra’nın sessizliği ve Arat’ın içten gülümsemesi arasındaki çekim, okuyucuyu hemen içine çekiyor. Arat’ın Azra’ya duyduğu derin sevgi, onun ayak değmemiş kumda kendini kaybetme arzusunu dile getiriyor.

Roman boyunca, karakterlerin duygusal karmaşaları ve içsel çatışmaları, okuyucuyu hikayenin derinliklerine çekiyor. Azra’nın Arat’a duyduğu şaşkınlık ve şüphe, okuyucunun merakını arttırırken, Arat’ın Azra’ya duyduğu kesintisiz sevgi ve bağlılık, okuyucuyu hikayenin kalbine taşıyor.

“Kum Taneleri”, okuyuculara aşkın ve sadakatin gücünü, cesaret ve fedakarlıkla harmanlanmış bir şekilde sunuyor. Berna Aslıhan’ın akıcı üslubu ve etkileyici anlatımıyla kaleme aldığı bu romanı okuyarak, Azra ve Arat’ın hikayesinin derinliklerine inip, hayatın anlamını ve aşkın gücünü keşfedeceksiniz.


Berna Aslıhan «Kum taneleri» kitabını El-Kitap.org adresinden can ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir veya online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) veya iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne hakkında olduğunu daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Özet ve hazırladığımız kitap hakkında ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Berna Aslıhan «Kum taneleri» ücretsiz PDF E-kitap indir

PDF

Berna Aslıhan «Kum taneleri» online kitap pdf türkçe oku

Rate article