Kübra Nur «Bir Sarmaşık Teorisi»

Kübra Nur «Bir Sarmaşık Teorisi» pdf indirYazar(lar) Kübra Nur
Kategori(ler) Roman
Yıl 2022
Sayfa 352

OKU KITAP INDIR

Bir Sarmaşık Teorisi kitabı için yayınlanan açıklama ve basıl bülteni

“Sarmaşıkların bizi bir arada tuttuğuna inanmak istiyorum.
Onların doğanın örtüleri olduğunu söylemiştin.
Örtüler iplerden yapılır. Sarmaşıklar aynı zamanda doğanın ipleri olabilir ve bizi birbirimize bağlayabilir. Zincirler gibi değil üstelik.
Zaten isteyerek yan yana durduğumuz için aramızda bir sarmaşık büyütebiliriz. ”

Ben, Hare Arıkan, aşk hakkında çok düşünmüştüm.
Bulduğum her aşk romanını okurken de, birbirini sevdiğine emin olduğum çiftleri merakla izlerken de tek yaptığım bazı cevaplar aramaktı.
Tasvir edilen hislerin gerçekte nasıl olabileceğini hayal etmek için çok uğraşıyordum ve uğraştıkça bütün bunlar masallardaki
Kaf Dağı gibi bir mite dönüşüyorlardı.
Ta ki hayatıma Can Bora Sarıcalı adında bir adam dalıp bütün dengemi altüst edene dek.
Yaşadığı hiçbir şehre sığmayan ve sürekli yollarda olmayı seven köksüz, bağsız bir adamla bütün hayatını mantık düzleminde yaşamayı tercih eden, maceradan uzak durmayı seçen bir kadının ortak noktası ne olabilirdi?
Can Bora’yı ve ona kapılırsam kıyısından düşeceğim uçurumu görmezden gelmek, bütün bunlardan uzak durmak zannettiğim kadar kolay olacak mıydı? Peki ya sarmaşıklar?
İkimiz arasında büyüyüp bizi sonsuza dek birbirimize bağlamak için etrafımızı sararlarken onları durdurmak mümkün olabilir miydi?


Kübra Nur «Bir Sarmaşık Teorisi» kitabını El-Kitap.org adresinden can ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir veya online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) veya iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne hakkında olduğunu daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Özet ve hazırladığımız kitap hakkında ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Kübra Nur «Bir Sarmaşık Teorisi» ücretsiz PDF E-kitap indir

PDF

Kübra Nur «Bir Sarmaşık Teorisi» online kitap pdf türkçe oku

Rate article