Kristin Hannah «Ateşböceği Yolu»

Kristin Hannah «Ateşböceği Yolu» pdf indirYazar(lar) Kristin Hannah
Kategori(ler) Roman
Yıl 2015
Sayfa 624

OKU KITAP INDIR

Ateşböceği Yolu kitabı için yayınlanan açıklama ve basıl bülteni

Büyükannenin sesi tuhaf çıkmıştı. Tully, yandan dikkatle baktığında uzun kırışık saçları ve gelip geçici bir gülüşü olan uzun boylu bir kadın gördü. Tully’nin gördüğü en güzel kadınlardan biriydi: Süt gibi bir cilt, keskin, hokka gibi bir burun, küçük yanaklarının üzerinde çıkık elmacık kemikleri, yavaşça açılıp kapanan berrak kahverengi gözler. “Uzun süredir kayıp olan kızım böyle mi karşılıyorsun?” diyerek büyükanneyi geçip içeri girdi ve doğruca Tully’ye doğru yürüyüp eğildi. “Bu benim küçük Tallulah Rose’um mu?” Kızım ? Yani bu kadın… DOSTLUĞUN BÜYÜSÜ ÜZERİNE OLAĞANÜSTÜ BİR ROMAN -Susan Elizabeth Phillips- “Bu muhteşem romanın sayfalarını çok hızlı geçmek istemeyeceksiniz. Kapıyı kilitleyin, telefonunuzu kapatın, ve yanınıza bir paket mendil alıp koltuğunuza yerleşin. (Sonra uyarmadı demeyin.) Kristin Hannah’dan başka hiç kimse kadınların dostluğunu tüm acısı, tatlısıyla bu kadar güzel yazamazdı. Harika bir yazar.” “Ateşböceği Yolu’nda Kristin Hannah sevgi ve sadakat üzerine keskin ve unutulmaz bir roman yazmıştır.” -Jacquelyn Mitchard- “Kristin Hannah 70 ve 80’lerin heyecanını ve enerjisini ortaya sermektedir ve bunu öyle bir derin seviyede yapmaktadır ki okuyucuları iki kadın arasındaki dostluğun tam kalbine taşıyor. Ateşböceği Yolu bir şaheser.” -Elin Hilderbrand- “Ateşböceği Yolu okumayı neden sevdiğimizi bize bir kez daha hatırlatıyor.” -Patricia Gaffney- “Hayatımızdaki en önemli şeylerden biri olan ebedi dostluk üzerine dokunaklı, enfes bir roman.” -Elizabeth Buchan-


Kristin Hannah «Ateşböceği Yolu» kitabını El-Kitap.org adresinden can ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir veya online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) veya iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne hakkında olduğunu daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Özet ve hazırladığımız kitap hakkında ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Kristin Hannah «Ateşböceği Yolu» ücretsiz PDF E-kitap indir

PDF

Kristin Hannah «Ateşböceği Yolu» online kitap pdf türkçe oku