Kristen Callihan «Tatlı Düşmanım»

Kristen Callihan «Tatlı Düşmanım» pdf indirYazar(lar) Kristen Callihan
Kategori(ler) Aşk, Roman
Yıl 2024
Sayfa 480

OKU KITAP INDIR

Tatlı Düşmanım kitabı için yayınlanan açıklama ve basıl bülteni

Kristen Callihan’ın etkileyici romanı “Tatlı Düşmanım”, okuyucuları karşıtlıklarla dolu bir ilişkinin derinliklerine götürüyor. Ana karakterler Macon Saint ve Delilah, çocukluklarında birbirlerinden nefret ederlerken, bir yandan da aralarındaki çekimi inkar edemiyorlardı. Ancak, on yıl sonra eski düşmanlarının yolları tekrar kesişir ve beklenmedik bir şekilde birlikte çalışmak zorunda kalırlar.

Delilah’ın kız kardeşi tarafından işlenen bir suç, Macon’un hayatına girmesine sebep olur ve ikili arasında karmaşık bir ilişki başlar. Aralarındaki çatışma ve çekim, sadece geçmişteki rekabetten ibaret değildir; aynı zamanda birbirlerine karşı hissettikleri duyguların karmaşıklığına da işaret eder. İkisi de geçmişlerini geride bırakmak zorunda kalmıştır ve şimdi birlikte çalışarak, belki de birlikte büyüme ve değişme şansını yakalarlar.

“Tatlı Düşmanım”, okuyuculara heyecan verici bir aşk hikayesi ve derin karakter ilişkileri sunarken, geçmişin izlerini sürükleyici bir şekilde ele alıyor. Kristen Callihan’ın sürükleyici kaleminden çıkan bu roman, karşıtlıkların nasıl tatlı bir dostluğa ve aşka dönüşebileceğini gösteriyor.


Kristen Callihan «Tatlı Düşmanım» kitabını El-Kitap.org adresinden can ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir veya online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) veya iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne hakkında olduğunu daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Özet ve hazırladığımız kitap hakkında ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Kristen Callihan «Tatlı Düşmanım» ücretsiz PDF E-kitap indir

PDF

Kristen Callihan «Tatlı Düşmanım» online kitap pdf türkçe oku