Krista Ritchie «Sana Bağımlı»

Krista Ritchie «Sana Bağımlı» pdf indirYazar(lar) Krista Ritchie
Kategori(ler) Roman
Yıl 2022
Sayfa 464

OKU KITAP INDIR

Sana Bağımlı kitabı için yayınlanan açıklama ve basıl bülteni

2 EN YAKIN ARKADAŞ
YALANCILAR. ÂŞIKLAR. BAĞIMLILAR.
1 EPİK AŞK HİKÂYESİ
Hiç kimse, utangaç Lily Calloway’ın en büyük sırrını tahmin edemezdi. Herkes üniversite barlarında dans ederken, Lily tuvaletlerde takılırdı. Birileriyle yatmak için… Dürtüleri onu tek gecelik ilişkilere, şehvetli buluşmalara ve hissettiği utanç yüzünden unutmak isteyeceği yerlere götürüyordu.
Sırrını bilen tek kişinin de kendine ait, farklı bir sırrı vardı.
Loren Hale’in en yakın arkadaşı, bir şişe viskiydi.
Lily onun listesinde ikinci sıradaydı.
Üç yıl boyunca gerçek bir ilişkileri varmış gibi davranarak bağımlılıklarını ailelerinden gizlemişlerdi. Evlerine girip çıkan rasgele erkekleri ve içki şişelerini saklama sanatında artık uzman sayılırlardı.
Ancak bağımlılıklarının altında ezildikleri zamanlarda, ikisi de aralarındaki yıkıcı ilişkiye dört elle sarılıyorlardı. Son zamanlarda ise yalanlar olmadan, daha iyi bir hayatı birlikte yaşamalarının mümkün olup olmadığını merak etmeye başlamışlardı. Etraflarındaki yabancılar ve aileleri, birlikte korudukları bu hayata dahil olmaya başladıkça yeni zorluklarla karşılaşıyorlardı.
Belki de bağımlı oldukları şeyler alkol ve seks değildi.
Asıl bağımlılıkları birbirlerine karşı olabilirdi.


Krista Ritchie «Sana Bağımlı» kitabını El-Kitap.org adresinden can ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir veya online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) veya iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne hakkında olduğunu daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Özet ve hazırladığımız kitap hakkında ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Krista Ritchie «Sana Bağımlı» ücretsiz PDF E-kitap indir

PDF

Krista Ritchie «Sana Bağımlı» online kitap pdf türkçe oku